Через стіл навколо світу

Немовби злегка виблискуючи в променях сонячного світла, як роса на траві, в моїй пам’яті виринає образ. Я сиджу за столом зі своїм чоловіком, відразу після нашого Cвятого Одруження, і він дивиться на мене з величезним Божим Шімджон. Здавалося, що з його очей ось-ось вирветься водоспад сліз.

Такі випадки, коли ми вдвох сиділи за маленьким обіднім столиком на шляху хьоджьон перед Богом, неодноразово повторювалися на нашому шляху Істинних Батьків. Ми спокійно спілкувалися, сидячи один навпроти одного за столом. Протягом трьох років ми їли тільки варений ячмінь і ледве встигали перевести подих під час турів, бо нерідко бували у двох чи більше країнах за день. Ми були вдячні за все, і це було джерелом щастя.

Для мене щорічний фестиваль «Поділися улюбленими стравами Істинних Батьків» — це як сидіти за столом з усіма нашими благословенними сім’ями. Благословенні сім’ї є істинними дітьми небесного родоводу, які народилися в наших із чоловіком слізних обіймах. Вони покликані Небесами, тому я називаю їх обраними благословенними сім’ями. Ми з Істинним Батьком будемо вічно сидіти за столом навпроти наших обраних благословенних сімей. Ми ні на мить не забудемо про безкінечні сльози і цівки поту наших дітей, які самотньо долали труднощі в ім’я Божої волі. Єдине, про що я шкодую, це те, що під час фестивалю не можу особисто поставити смачну їжу перед кожним із моїх улюблених дітей у всьому світі і сісти за стіл навпроти них.

У грудні 2019 року я відчула це, сидячи за столом із пророком Самуїлом Радебе. Я прибула до Йоганнесбурга, щоби провести церемонію Благословення 200 000 людей. Наш літак приземлився під проливним дощем. Зайшовши до зали аеропорту, я дуже зраділа, зустрівши пророка Радебе, який для мене був, як син. Щойно він мене помітив, вигукнув: «Мамо! Я так хотів вас побачити. Ласкаво просимо у ваш будинок у Південній Африці!». Одягнений у традиційний південноафриканський одяг, пророк Радебе привітав мене поклоном, виражаючи свою повагу та смирення. Він подарував мені дбайливо підготовлений букет червоних квітів. 

Його супроводжувала велика група молоді та студентів Церкви одкровення Божого, які з ентузіазмом вітали мене прямо в залі аеропорту. Вони заспівали акапельно чудову пісню в якій звучали такі слова: «Істинна Мати прибула сьогодні благословити Південну Африку та всю Африку». Я сказала: «Сьогодні йде дощ. Я чула, що в Африці дощ вважають великим благословення». Пророк Радебе разом із молодими лідерами і студентами відгукнулися на мої слова гучними оплесками та вигуками.

Під час обіду пророк Радебе сів за стіл навпроти мене, хоч зазвичай він не обідає цього дня. Було 5 грудня — дуже важливий для нього день із духовного погляду. Щороку цього дня він піднімається на особливу гору, щоб виконати умови посвяти, розповідав він. Саме 5 грудня 2013 року упокоївся Нельсон Мандела, один із найповажніших діячів Південно-Африканської Республіки та всього світу. Самуїл Радебе публічно пророкував, що президент помре саме 5 грудня. Багатьох людей вразило те, що його пророцтво здійснилося. Ба більше, того дня один хлопчик, сповнений Святим Духом, небесною мовою засвідчив, що пророк Радебе є лідером, який звільнить Південну Африку, відтак він відкашляв зуб лева і подарував його пророкові. Ця історія вже стала легендою й поширилася всією Південною Африкою. Саме тому щороку цього дня пророк Радебе піднімається на гору, щоб висловити подяку за небесну місію, яку йому послано, й оживити свою рішучість її здійснити.

Він відчув, що 5 грудня стане найсприятливішим днем для приїзду Істинної Матері. Попри відданість своїм молитвам, він зійшов з гори, щоби привітати мене. Їжа — це любов, тож щоби висловити свою вдячність, я подала йому миску з теплою корейською локшиною. Сівши навпроти нього, я виразила любов матері до сина, що їх Небеса цього дня зібрали разом. По обіді пророк знову піднявся на гору, щоб із рішучістю, яка межувала з життям і смертю, докласти зусиль, сповнених посвяти, задля успіху нашого заходу, який мав відбутися 7 грудня.

Коли пророк Радебе прибув до Кореї 2019 року на сьому річницю Святого Вознесіння Істинного Батька, він виконав особливі умови посвяти на вершині гори Пальван. Тоді наш генеральний секретар, доктор Юн Янг Хо, якого я з пророком зробила побратимами, навчив Радебе користуватися паличками. Тож цього разу він дуже добре справився ними з локшиною. Пошана пророка Радебе до корейської культури стала ще одним вираженням його любові та поваги до мене, його Істинної Матері.


Revision #2
Created 16 October 2022 19:59:35 by andres
Updated 3 November 2022 16:02:26 by andres