Нова надія для Китаю

З давніх часів у багатьох культурах і традиціях океан сприймали як матір. Китайські ієрогліфи на позначення словосполучення «Тихий океан» перекладаються як «великий океан миру», а його назва англійською «Pacific» означає «миролюбний за характером чи намірами». Тихоокеанська цивілізація може стати великою колискою миру, якщо відкриє епоху цивілізації, що відзначатиметься синівською відданістю Небесам (хьоджьон), істинною любовʼю і життям заради інших. Вона зможе досягнути цього, тільки якщо піклуватиметься про інших з жертовним і альтруїстичним серцем матері, відмовившись від звичайних грішних методів спокус, завоювань та експлуатації.

Тихоокеанська цивілізація виникне на останніх етапах провидіння на чолі з Істинною Матірʼю людства, Єдинородною Донькою. Саме тоді через Єдинородну Дочку повинен відкритися жіночий аспект Бога як Небесної Матері, що був прихований протягом історії. Бога більше не можна розглядати лише як Небесного Отця; Бог є Небесними Батьками — гармонійним, досконалим союзом Небесного Отця і Небесної Матері. Тихоокеанська цивілізація визначається ідеалом єдиної родини людства, що природно проявляється, коли ми ставимося до Небесного Батька як до вертикальних батьків людства.

2017 року я проголосила культуру шімджон, зосереджену на істинній любові, на 12 мітингах надії, що проходили в Кореї, Японії, США, Таїланді та інших країнах. Сотні тисяч людей відвідали ці заходи. Я й надалі проголошувала тихоокеанську цивілізацію та культуру серця протягом 2018 року, починаючи з Африканського саміту в Сенегалі та закінчуючи Азіатсько-тихоокеанським самітом у Непалі. Але для того, щоб твердо встановити епоху тихоокеанської цивілізації, важливою є участь регіону Великого Китаю з населенням 1,7 мільярда осіб.

Упродовж десятиліть Рух обʼєднання в Китаї пройшов чимало випробувань. 2017 року ми розпочали підготовку до заснування Китайської народної федерації за мир у всьому світі (Chinese Peopleʼs Federation for World Peace — CPFWP), обʼєднавши закордонних та інших етнічних китайців. Перші — це китайці, які покинули країну та переїхали за кордон, зберігши своє культурне коріння та звʼязок із країною. Другі — це китайські емігранти, які втратили мовні та культурні звʼязки з Китаєм. Кажучи «Китайська народна федерація», ми маємо на увазі обидві групи.

2019 року постало завдання створити Китайську народну федерацію за мир у всьому світі та Азіатсько-тихоокеанське обʼєднання. Тільки після цього може досягнути сталого розвитку епоха тихоокеанської цивілізації. У цьому історичному контексті Всесвітня асамблея Китайської народної федерації за мир у всьому світі була дуже важливою. Всесвітня асамблея пройшла 22—23 листопада 2019 року в Тайвані, після того як ми відкрили Китайську народну федерацію за мир у всьому світі у восьми країнах, включно з Канадою, Малайзією, Таїландом та Індонезією.

Це був справді історичний день. У церемонії відкриття взяли участь понад 300 китайських лідерів. Президентка Чанг По-я з Тайванського управління Юань вийшла на сцену як основний доповідач і представила мене такими словами: «Істинна Матір — велика жінка, яка присвятила своє життя служінню іншим. Ми маємо рідкісну і цінну можливість зустрітися з нею особисто».

Після Всесвітньої асамблеї у виставковому центрі «Нанган ми провели фестиваль «Благословення сімей хьоджьон». Залу заповнили близько 7000 пар з усього Тайваню. Вони прагнули взяти участь у цьому натхненому фестивалі та отримати Благословення на шлюб. Колишня віцепрезидентка Люй Сю Лянь, яку глибоко поважають на Тайвані, представила мене, сказавши: «Завдяки діяльності преподобного доктора Мун Сон Мьона та докторки Хан Хак Джа, яка повʼязана з Небесами, ми стали однією сімʼєю, що виходить за межі рас, національностей та цивілізацій. Для мене честь бути частиною цієї чудової події».

Двоє дітей із Тайваню поділилися своїм вражаючим досвідом щодо підготовки події. Маленька 9-річна дівчинка на імʼя Цзя Джен щодня після школи упродовж 20 хвилин запрошувала на фестиваль, роздаючи листівки. У своїй розповіді вона згадала, що не могла бути без діла, поки її Істинна Мама подорожує світом заради втілення Бачення 2020. Одного разу з нею трапилося щось особливе: 60-річну власницю ресторану, котра часто гуляла цією вулицею, зворушила посвята дитини, яка щодня о тій же порів одному й тому ж місці роздавала листівки. Вона зупинилася, щоб поговорити. Ця маленька дівчинка поділилася тим, що в неї на душі, зі значно старшою дамою, яка врешті-решт відвідала фестиваль.

Щоб не відставати, її старший брат Дін Джун також наполегливо працював задля майбутнього Благословення. Він щодня, присвячуючи себе, рекламував фестиваль і шукав кандидатів на Благословення. Позаяк він так багато часу приділяв запрошенню людей, то занедбав навчання й отримав низькі оцінки на шкільних іспитах. Стурбовані батьки почали запитувати: «Оскільки ти учень, хіба не навчання має бути головним для тебе?»

«Я буду навчатися після візиту Істинної Матері на Тайвань», — відповів він і почав ще більше часу приділяти на те, аби запросити людей. У підсумку, він привів 27 пар на Благословення, зокрема й сільського голову та його дружину. На Тайвані сільські голови представляють від 5 000 до 10 000 жителів. Юнак присвятив цей чудовий результат Небесам. Їхні з молодшою сестрою досягнення є справді зворушливими прикладами прекрасної традиції синівської шанобливості.

Майбутнє Чонільґук дійсно сповнене надії. Синівська шанобливість другого та третього поколінь стосовно Істинної Матері схожа на соняшники, що повертають свої голівки до сонця, яке рухається небом. Така синівська відданість — дуже радісний дарунок. Мене запитали: «Істинна Мамо, як ви почуваєтеся сьогодні, після завершення мітингу надії на Тайвані?»

«Я пишаюся вами у глибині своєї душі, — відповіла я. — Це було справді дивовижно».

Мене найбільше розчулила наша тайванська молодь, яка організувала культурний захід «Хьоджьон». Я дала їм велике благословення, знаючи, що наближається день, коли регіон Великого Китаю почне поважати Небесних Батьків та Істинних Батьків.

Регіон Великого Китаю може досягнути гармонії на основі загальнолюдських сімейних цінностей, якщо ми будемо Благословляти шлюб. Церемонію Благословення, в якій взяло участь близько 14 400 осіб, можна вважати вихідним пунктом втілення єдиного світу через гармонійні сімʼї. Відтепер усі цивілізації будуть приносити такі ж плоди, як тихоокеанська. Це шлях Небес. Тихоокеанська цивілізація не повинна бути егоцентричною, яка ґрунтується на завоюваннях і грабунках. Наше завдання — щоб тихоокеанська цивілізація збільшилася і пустила глибоке коріння в культурі синівської відданості Небесам (хьоджьон); культурі, заснованій на істинній любові, яка прагне віддавати знову і знову, забувати про віддане і прагнути віддати ще більше.

Завдяки цьому тихоокеанська цивілізація забезпечить гармонію та єдність між цивілізаціями, що сформувалися протягом історії людства: континентальною та океанічною, східною та західною, розвиненими та тими, що розвиваються. Центром тихоокеанської цивілізації є Корея, батьківщина Божого провидіння.


Revision #2
Created 16 October 2022 20:02:31 by andres
Updated 3 November 2022 17:33:15 by andres