Вступ

Праця всього життя др. Мун Сон Мьона була присвячена побудові світу, в якому панує мир, світу, в якому всі люди живуть у гармонії, як одна єдина глобальна родина. Це була праця любові. Разом зі своєю дружиною, др. Мун Хан Хак Джа, та їх чотирнадцятьма дітьми й численними онуками, учитель Мун, як з повагою називають др. Муна, натхненно працював разом із вражаючою кількістю людей з усіх сфер життя.

Він працював із людьми з різних сфер, включаючи голів держав, поважних духовних лідерів, викладачів й академіків, журналістів, бізнесменів та урядовців. Але він також приносив натхнення й тим хто не займав високих посад, людям, яких суспільство часто ігнорувало. Дехто з тих, кого він зустрів у в’язниці, дотепер пам’ятають його доброту, безкорисливість, оптимізм та реалістичні погляди.

Др. Мун вилучив зі свого словника слово «неможливо». Він завжди слухав експертів, які пояснювали йому, що не можна зробити і чому це не можна зробити, а потім продовжував рухатися вперед і досягав цього.

З юності др. Мун присвятив роки медитації та молитвам у горах Кореї, шукаючи першоджерело Всесвіту та намагаючись розкрити таємниці історії. Як можуть люди відновити свою істинні стосунки з Богом? Як можуть люди позбавитися від чорних хмар гріха, що спонукають до егоїзму та руйнівних учинків, що є причиною постійних страждань? Як вони можуть знайти своє первісне “я”, сповнене любові й гармонії, і побудувати ідеальне суспільство на планеті?

Протягом багатьох років пошуку др. Мун відкрив основоположну істину про життя, Всесвіт, історію та духовний світ. Він розгадав хитросплетіння історії, що утворилися внаслідок минулих помилок людства. Подолавши численні випробування, він зіштовхнувся з головними силами зла. Таким чином він відкрив усесвітні закони, які здатні показати людству шлях із сучасної темноти до сяючого світу.

Принцип, який він відкрив, розповідає про те, що панування добра на землі можливо встановити через страждання на шляху відкуплення, через жертовну любов та життя заради інших. Для того, щоб утілити своє високе бачення єдиного світу, він змушений був узяти на власні плечі тягар примирення, руйнуючи багато відокремлюючих нас стін, що зміцніли протягом історії, сповненої жорстокого ставлення та образ. Він проторував шлях одинокого першопрохідця.

 Крокуючи цим шляхом, др. Мун зазнав ув’язнення та тортур. Незважаючи на те, що він був невинуватим, його було ув’язнено шість разів: у Японії, Північній і Південній Кореї та Сполучених Штатах. Тим не менш, знаючи, що шлях відновлення вимагає сплати такого відкуплення, він ніколи не коливався, ніколи не відступав від страждань. Натомість, він уважав це волею Небес і підкорявся їй з абсолютною вірою, абсолютною любов’ю й абсолютною слухняністю.

Др. Мун вірив, що сучасна матеріальна епоха повинна поступитися місцем новій епосі духовності, підґрунтям якої є безкорисливе служіння іншим. Він визнавав, що такі зміни не відбудуться лише завдяки релігійному відродженню, чи тільки завдяки політичним або економічним реформам. Швидше, необхідно поєднати всі сфери зусиль, щоб запровадити духовне, моральне та інтелектуальне лідерство, якого вимагає наш час.

З цієї причини досягнення др. Муна не обмежуються релігією, а охоплюють і багато інших сфер, а саме: освіту, філософію, науку, ЗМІ, мистецтво, міжнародні стосунки, технології, благодійну діяльність, оточуюче середовище, сім’ю, права жінок та роботу з молоддю. Назви заснованих ним організацій постійно включають у себе слова “за мир у всьому світі”, “міжнародна” та “об’єднання”, відображаючи основоположне прагнення втілити Божий ідеал. Кожна з цих організацій певним чином робить свій внесок у побудову ідеалу єдиного й мирного світу на чолі з Богом.

Багато людей відчувають, що це справді вражаюче, що др. Мун зробив так багато починань і досяг таких фундаментальних результатів. Ці результати виросли з його піднесеного бачення. Його філософія виходить за рамки звичайних поглядів і якщо розглянути його діяльність, то вона приноситиме плоди й через сто, і через тисячу років. А якщо взяти до уваги те, скільки палиць вставляли йому в колеса, то його досягнення вражають ще більше.

Др. Мун любив людей істинною любов’ю. Він відчував себе відповідальним, як батько, за те, щоб нагодувати тих, хто голодує, звільнити тих, хто перебуває під тиском тиранії, та дати змогу бідним жити гідно та самодостатньо. Саме істинна любов спрямовувала його брати відповідальність та діяти в тих ситуаціях, у яких інші не могли себе навіть уявити. Без жодних сумнівів, він любив навіть тих людей та спільноти, які переслідували його роками. Чому? Тому що він є “Істинним Батьком”. Він розумів, що вони протистоять йому через своє незнання. З батьківським серцем він любив усіх людей.

Перед тим, як просити когось виконати складне завдання, др. Мун відчував відповідальність виконати його самому. Щоразу він показував приклад першопрохідця, і лише після цього просив інших братися за завдання. Це ще один приклад серця Істинного Батька.

Є світові рекорди та вражаючи факти, які др. Мун залишив як свою спадщину. У відповідності до Книги рекордів Гіннеса, він головував на найбільшій в історії весільній церемонії, в якій узяло участь 40000 людей. Він є засновником релігії, яка розповсюдилася по всім країнам світу за життя її засновника. Більше ніж будь-хто у світі, він спонсорував міжнародні та міжрелігійні конференції за мир. Др. Мун більше ніж будь-хто інший, заснував різноманітних організацій в Азії, Європі, Сполучених Штатах та Латинській Америці, та спонсорував освітні семінари, масові події та видання, спрямовані на боротьбу з комунізмом. Рекорд його найдовшого виступу - 16 годин. Він виступав зі своїми проповідями та промовами без підготовки. Він отримував їх, як натхнення від Бога, завдяки молитвам, у яких він щодня проводив години. Зараз видано більше 400 томів його промов та проповідей, зокрема 12 томів його молитов. Не дивлячись на такий великий обсяг, кожна його промова унікальна. Жоден із релігійних лідерів не має записів стількох промов, проповідей та молитов, як др. Мун. Він єдиний релігійний діяч, який заснував впливову газету “Вашингтон Таймс”, яка є другою щоденною газетою в столиці Сполучених Штатів, Вашингтоні.

Мун Сон Мьон має кілька почесних докторських ступенів, отриманих в Університеті Ла Плати (Аргентина, 1984 рік), у Школі Богослов'я Університету Шоу (США, 1985 рік), у Європейському університеті (Україна, 2012 рік).

Ця книга допоможе читачеві поглибити свої знання про життя та діяльність др. Муна.

 


Revision #2
Created 29 September 2022 20:19:03 by andres
Updated 29 September 2022 20:23:57 by andres