Skip to main content

Бачення істинної жінки

На Заході побутує давня приказка: «За кожним великим чоловіком стоїть велика жінка». Це правда. Дружина доповнює і вдосконалює чоловіка. Без дружини чоловік не може бути цілісним. Суспільство, в якому жіночність не доповнює і не вдосконалює мужність, не може створити мирний і справедливий світ.

Жінка повинна виконати місію і дружини, і матері. Обидві місії потрібні для побудови мирного і справедливого світу. Адже мати народжує дітей і покликана виховувати їх у роки їхнього становлення. Це право і відповідальність надаються переважно жінкам.

Мати Мун із Джорджем і Барбарою Бушами.jpg
13 вересня 1995 року: Мати Мун із Джорджем і Барбарою Бушами на святкуванні третьої річниці заснування Федерації жінок за мир в усьому світі, Токіо

Реальність нашого світу, в якому так часто чоловіки не шанують своїх дружин, а діти не шанують своїх матерів, завжди мене засмучувала. Праведні жінки, незалежно від віку та труднощів, постійно виконували свої місії як дружини і матері. Крокуючи шляхом святих жінок усіх релігійних традицій, жінки нашого Руху обʼєднання, відгукнувшись на поклик шімджон Істинних Батьків, служили Богу, проливаючи свій піт і сльози по всьому глобальному селу. Істинні Батьки відкрили правду гріхопадіння людини і звільнили жінок, аби ті змогли виконати своє покликання як істинні доньки, дружини та матері. У цей час завдяки Божому провидінню стало можливим те, що раніше було недосяжним.

Жінки — незалежні особи, виразниці жіночого аспекту Бога, завдяки якому вони роблять чоловіків цілісними. Настав час, коли жінки мають піднятися над популярною тенденцією намагатися підвищити свій статус, наслідуючи чоловіків. Такий підхід подає відносини між чоловіком і жінкою, як між конкурентами, і є частиною культури, що ігнорує ту унікальність, якою їх обдарував Бог як Своїм відображенням. Бог створив чоловіків і жінок для стосунків, в яких кожен має дарувати іншому свої унікальні божественні дари, і з істинним усвідомленням та любовʼю вони повинні приймати ці божественні дари один від одного. Жінки — не просто помічниці чоловіків, як і чоловіки не є помічниками жінок. Жінки і чоловіки мають захищати один одного. Істинні стосунки між чоловіком і жінкою дозволяють їм взаємно удосконалюватися і ставати єдиним цілим. Кожен із них стає частиною іншого, створюючи щось більше, що втілюється в дитині, сімʼї, країні та світі.

Нині жінкам потрібно йти шляхом Небес, служити Істинним Батькам і стати центральними постатями, які разом із чоловіками відкриють новий світ, в якому панує культура шімджон. Нам слід позбутися грішних рис і усвідомити первісну культуру, створивши спершу країну, а далі світ добра й любові, які так довго шукало людство. Усе починається в центрі світу — в домі, де кожна жінка з істинною любовʼю піклується про свого чоловіка і виховує своїх синів і дочок із шімджон істинних батьків.

Керуючись Божим провидінням, ми з чоловіком закликали жінок взяти на себе провідну роль у створенні сімей, які втілять первісний Божий план. Сімей, в яких дружина живе заради свого чоловіка, чоловік — задля своєї дружини, батьки — заради своїх дітей, а діти — задля батьків. Така сімʼя по вінця буде наповнена любовʼю, в ній зберуться Божі благословення. Жінкам потрібно йти шляхом істинної матері, дружини і водночас істинної дочки. Жінки наділені чарівною здатністю створювати гармонію і заспокоювати душу. Наречені будують мости. Світ майбутнього може стати світом порозуміння й миру тільки тоді, коли ґрунтуватиметься на материнській любові і жіночій прихильності. В цьому істинна сила жіноцтва. Настала пора, коли світ врятує сила справжньої жіночності.

Мати Мун на виступі в Японії.jpg
18 вересня 1991 року: Мати Мун на виступі в Японії зі своїм старшим сином Хьо Джином