Небесний об’єднаний світ в Океанії
Я прагнула, щоб у 2019 році кілька поколінь Істинної Сімʼї відіграли провідну роль, встановивши зразковий шлях до відновлення країн. Щоб, успадкувавши цю сферу перемоги, вони відновили сім країн і в такий спосіб підготували подарунок Небесному Батькові та Істинному Батькові. Тож запросила членів своєї сімʼї як спеціальних посланців, що представляють небесний і земний світи, керувати двома мітингами надії. Родини Мун Хьо Джина (Мун Йон А) та Мун Хин Джина (Мун Хун Сук) очолили події в Палау, а Мун Сон Джин та Пак Ін Суп керували заходами в Домініканській Республіці.
Республіка Палау розташована в західній частині Тихого океану. Країна складається з 340 прекрасних островів, які нагадують про первісне творіння Бога. Ми з чоловіком вперше відвідали Палау 2005 року, щоб відкрити там філію Федерації всесвітнього миру. Я вдруге навідалася туди у 2006 році з кількома своїми дітьми, виступивши перед великою аудиторією.
Коли настав час планувати саміт перших леді 2019 року, ми вирішили, що ідеальним місцем для його проведення стане Палау. У цій країні саме матір є центром сімʼї, суспільства та традиційної культури. Президенти та перші леді Палау активно підтримують наш рух ще з 1992 року. Мене неабияк розчулило те, що перша леді Палау приїхала до Кореї, аби віддати шану моєму чоловікові на церемонії його вознесіння.
Те, що жінки мають відіграти головну роль у створенні тихоокеансьської цивілізації, є проведенційною необхідністю. А отже, в тому, що Азіатсько-тихоокеанський саміт перших леді та церемонія Благословення, які позначають початок Небесного обʼєднаного світу, пройшли в матріархальному суспільстві Океанії в Палау, приховано глибокий сенс. Зважаючи на ту обставину, що чисельність наших членів церкви в Палау доволі мала, проведення там саміту та церемонії Благословення стало справжнім викликом. Тому я вдячна всім місцевим членам церкви та волонтерам, які допомогли нам з організацією.
9 грудня 2019 року, напередодні головної події, ми провели вітальний банкет для понад 300 поважних гостей із 36 країн. Серед них були Президент та перша леді Палау Томас і Деббі Ременгесау, а також восьмеро як нинішніх, так і колишніх перших леді, спікер законодавчих зборів Тонги та його дружина, парламентарії з Бутану та Шрі-Ланки. Вечеря проходила під спокійним чистим нічним небом, усіяним зірками. У своєму вітальному слові президент сказав: «Хоч я є президентом цієї країни, сьогодні ж прийшов у гості на запрошення своєї дружини, першої леді, котра є господинею цьогорічного саміту». Це було святкове та дружнє зібрання, на якому кожен учасник почувався, як удома. Водночас це був тужливий бенкет, бо багато учасників, включно з президентом та його дружиною, любʼязно говорили про те, як довго вони чекали зустрічі з Істинною Матірʼю.
Наступного дня, 10 грудня, учасники Азіатсько-тихоокеанського саміту перших леді 2019 зібралися в культурному центрі «Нгарачамайонг». Церемонія відкриття розпочалася зі звернення першої леді. Тоді моя посланниця і невістка, президентка Міжнародної федерації жінок за мир у всьому світі Мун Хон Сук прочитала моє звернення як засновниці. Через неї я передала свою любов не лише Палау, а й усій Океанії, вихідній точці тихоокеанської цивілізації. У минулому Батько Мун проголосив настання «Епохи тихоокеанського регіону», підкреслюючи провіденційну важливість Азіатсько-тихоокеанського регіону. 1992 року він каліграфічно написав китайськими ієрогліфами «Обʼєднаний світ почнеться з Океанії», вознісши Богу молитви та виконавши інші духовні умови заради відновлення Океанії.
Завдяки 40-денному всесвітньому шляху відновлення Ханаану для заснування Чонільґук було закладено основу для Азіатсько-тихоокеанського обʼєднання. Мене на національному рівні підтримали на Камбоджійському і Тайванському мітингах надії в листопаді, які були повʼязані з китайськими громадами в усьому світі. На Африканському саміті в Нігері я заручилася підтримкою Африки на континентальному рівні. Саміт мітингу надії та церемонія Благословення в Палау стали підґрунтям Азіатсько-тихоокеанського обʼєднання.
Дружини президентів, учасниці Азіатсько-тихоокеанського саміту перших леді, з материнським серцем вирішили взятися за розвʼязання фундаментальних проблем світу. Вони назвали цей захід Днем визволення жінок, який встановила Істинна Матір людства. Це був справжній жіночий день з іще однієї причини — на відміну від інших самітів, тут підготовку проводили саме жінки, яким чоловіки допомагали.
Наступного дня, 11 грудня, за підтримки уряду відбулася церемонія Благословення. Історичні події завжди долали певні труднощі, тож і ця не стала винятком. Напередодні церемонії близько опівночі секретаріат президента повідомив нам, що наш захід збігається в часі із засіданням з питань державного бюджету, тому президент не зможе прийти. Ця звістка була немов грім серед ясного неба, й ми відчули моральне спустошення. Однак наш дух відродився, коли наступного ранку перша леді Палау разом з іншими дружинами президентів увійшли до центру, де проходила церемонія Благословення, і ведучий радісно оголосив, що прибув президент і прямує до сцени.
Саміт перших леді і Благословення в Палау стали важливою віхою в Божому провидінні. Отже, Океанія стала вихідним пунктом тихоокеанської цивілізації, прикметною рисою якої є материнське серце, здатне віддавати знову і знову. Тихий океан відомий як символ миру, жіночності і, зокрема, материнства. Ми здобули цю перемогу не лише завдяки керівництву та населенню цієї прекрасної острівної держави, а й обидвом моїм невісткам і членам Федерації сімей Азійсько-Тихоокеанського регіону, котрі обʼєдналися в щирій молитві, із серцем, яке не могло залишити Небеса байдужими.
Ми — єдина сімʼя і єдина Свята спільнота Небесного Батька. Я переконана, що зупинитися — означає зазнати невдачі; тоді як наполегливо продовжувати рух — це досягати успіху. Тому я безперервно прямую вперед, незважаючи на труднощі, які постають переді мною. Я маю бути матірʼю любові і доброзичливості, котра за будь-яких обставин, не помічаючи помилок, попіклується про все з материнським шімджон, широким, як океан. Тож нині я прокидаюся вночі, щоби вкрити всіх дітей світу ковдрою, коли вони сплять.