Skip to main content

Мис Доброї Надії і праведний хьоджьон

Мис Доброї Надії розташований на півдні Африканського континенту. Ми з чоловіком обрали це місце як вихідний пункт міжнародного Шосе миру, яке ми запропонували збудувати. Як Матір миру я маю подарувати надію африканцям і витерти їхні сльози. Під час Святого Одруження Істинних Батьків 1960 року я пообіцяла Богу, що виконаю Його волю під час свого земного життя — і я ні на мить не забувала про цю обітницю. Із шанобливим шімджон до Небес я завжди поширювала Боже слово — зі Сходу на Захід та з Півночі на Південь. 2012 року, після вознесіння мого чоловіка, прощаючись із ним, я попросила: «Будь ласка, залиш усю свою роботу на землі та спокійно увійди до небесних воріт, щоби заспокоїти нашого Небесного Батька».

Відтоді мій розклад став ще напруженішим, адже доводилося кидати виклик ще й власним обмеженням. Я подорожувала земною кулею, щоб виконати обітницю, яку дала Небесам і своєму чоловікові. Після вознесіння мого чоловіка, виконання Божих прагнень та досягнення Його ідеалів лягло на мої плечі. Заради цього я мала стати на шлях, сповнений сліз. Я крокую цим шляхом протягом останніх семи років.

Дуже непросто створити небесний рід, небесну країну і небесний світ на чолі з Богом. Аби здійснити свій намір — відновити сім країн до 2020 року — я провела незліченну кількість годин у молитві та посвяті. Мій покійний чоловік жив, повторюючи мантру: «Щирість розчюлує Небеса», і ми відчули результат. Небеса надихнули багатьох, зокрема і доктора Юн Янг Хо, який став генеральним секретарем міжнародного головного офісу Федерації сімей за мир та єдність. 17 червня 2017 року він отримав одкровення, в якому Батько Мун дав йому золоті ключі.

На ту пору доктор Юн готував декілька подій одночасно: виступ «Мир починається з мене» в межах європейського турне у Відні (Австрія) і Латиноамериканський саміт 2018 у Сан-Паулу (Бразилія). Після того як він розповів про свій сон, я запросила трьох «золотих ключів», трьох релігійних лідерів взяти участь у наступному фестивалі «Мир починається з мене» у Сполучених Штатах. Це були шейх Мансур Дюф з Сенегалу, пророк Самуїл Радебе з Південної Африки та архієпископ Йоганнес Нданґа із Зімбабве. Під час цієї події в Нью-Йорку ми встановили тісні відносини, які стали підвалинами для майбутніх досягнень.

Я вже описувала вище, що у січні 2018 року їздила до Сенегалу на перший Африканський саміт. Тоді я провела його в Сенегалі, позаяк там Бог приготував праведну людину — шейха Мансура Дюфа, поважного мусульманського лідера. Завдяки його зусиллям чимало його колег-лідерів — а декотрі навіть з мільйонами послідовників — від душі привітали мене. Вражений нашими ідеалами й ініціативами, шейх Дюф приділив багато часу підготовці саміту. Поставивши на кін свою репутацію, він надихнув Президента Його Високість Макі Салла стати співорганізатором саміту. «Істинна Мати приїжджає, щоб дати Благословення Африці», — сказав він президенту Саллу. — Цей саміт стане історичним, і ваша підтримка дуже важлива».

Президент Макі Салл радо привітав мене і надав найкраще приміщення в Сенегалі для проведення саміту — Дакарський міжнародний конгресовий центр. На додаток до такої щедрої підтримки пан Макі Салл запропонував і свій президентський автомобіль та охоронців, які оберігали мене від небезпеки, куди б я не їхала.

Утім один момент досі був незʼясованим. Навіть після мого прильоту до Сенегалу ми ще не мали підтвердження участі президента Салла в саміті. Напередодні події він люб’язно погодився провести приватну зустріч. Після його теплого привітання я розповіла президенту про історію Божого провидіння, Небесне провидіння в Африці, мою ідентичність Єдинородної Доньки та бажання благословити країну і континент. Президент Салл вислухав мою розповідь і сказав: «Я візьму участь у завтрашньому саміті».

Після нашої зустрічі мені розповіли, що президента Салла зворушила моя щирість, з якою я хотіла благословити Африку і принести спасіння людству, зокрема те, що я не шукала пошани, впливу або якоїсь вигоди. Мені складно перевірити цей неймовірний звіт, але він відповідає моєму досвіду взаємодії з президентом Саллом, що засвідчив його лідерство та галантність. Уряд було мобілізовано для проведення саміту, його транслювали наживо на всю країну по національному телебаченню, про нього писали національні і міжнародні ЗМІ. Я виступала без підготовки і розповідала про Небесне провидіння та Африканський континент. Я завершила свою промову проголошенням Небесної Африки як континенту надії, благословенного Небесами, а відтак запросила всіх присутніх долучитися до цієї ініціативи. Невдовзі президент Макі Салл висловив своє бажання працювати разом.

Наступного літа, в червні 2019 року, я відвідала Йоганнесбург, що в Південній Африці, щоби провести фестиваль «Благословення сімей хьоджьон», у якому взяло участь 100 000 пар. Команда пророка Самуїла Радебе і моя працювали разом заради цього Благословення. На підтримку руху «За Істинні сім’ї» в події взяло участь понад 500 посадовців, серед яких були представники уряду, парламентарі та релігійні лідери, включно з дванадцятьма колишніми президентами та прем’єр-міністрами. Під час молитви Благословення я благала, щоб Африка зі 100 000 учасників фестивалю стала Небесною Африкою, й освітила цілий світ.

Пророк Радебе є засновником Божої церкви одкровення та «Інкулулеко є сізве» — головних релігійних організацій, що мають мільйони послідовників у всій Африці. Пророк Радебе є нащадком давнього роду пророків, добре відомого в Африці. Під час Благословення він сказав мені: «Північна Африка, та й Африка загалом, вітають докторку Хан Хак Джа як людину, котра присвятила все своє життя побудові миру як Істинна Мати, як Божа Єдинородна Донька». Уся країна перебувала у святковому настрої, коли Південноафриканська телерадіомовна корпорація (SABC) транслювала церемонію Благословення.

Хочу коротко розповісти передісторію цього Благословення. Я вже згадувала, що в листопаді минулого року організувала саміт і Благословення в Кейптауні, щоб відсвяткувати сторіччя від дня народження Нельсона Мандели. Тоді пророк Радебе перебував у Мозамбіку через відкриття нової церкви. Після того, як доктор Юн Янг Хо поговорив із ним, він одразу винайняв літак і прилетів до Кейптауну перед самою церемонією Благословення. Коли ми зустрілися в зеленій кімнаті, я відкрила своє серце, пояснюючи Божий ідеал творіння, Боже провидіння спасіння людства, зокрема і гріхопадіння, провидіння Істинних Батьків і Божої Єдинородної Доньки. Я відчула, що мої слова не залишили байдужими пророка Радебе. Він назвав мене Істинною Матір’ю під час свого виступу, незважаючи на те, що наші теологічні погляди відрізняються. Він свідкував про мене як про Єдинородну Доньку, яку послали Небеса.

Після Благословення доктор Юн розповів йому про мої наміри: «Істинна Мати хоче провести Церемонію Благословення 100 000 людей наступного року». Пророк Радебе радо відгукнувся, сказавши: «Так і зробімо!». Я відчувала, що пророк Радебе зрозумів мету мого приїзду до Африки — дати Благословення. Палко бажаючи працювати разом і допомогти розпуститися квітам істинної любові на континенті, пророк Радебе ретельно підготував церемонію Благословення на стадіоні «Орландо». Пророк Радебе присвятив усього себе — від привітання в аеропорту й до готелю, в якому я жила, — та заклав основи церемонії Благословення.

7 червня 2019 року, напередодні Благословення, я відвідала історичне містечко Совето. Воно відоме в усьому світі як місце першого повстання проти апартеїду в 1976 році й домівка таких глобальних світил, як Нельсон Мандела та архієпископ Десмонд Туту. Ці люди відіграли важливу роль у встановленні руху за права людини в Південній Африці.

Із 1948 до 1990 років узаконене расове розшарування, відоме як апартеїд, було насаджено в Південній Африці. Південноафриканська біла меншість домінувала в політиці, економіці і суспільних інститутах, активно дискримінуючи інші раси. Білий уряд відселяв чорношкірих людей із їхніх земель, змушував вивчати африканську мову і вимагав отримати спеціальні дозволи, щоб мати змогу мандрувати за межами визначених територій. Вони не могли їсти в одних і тих же ресторанах та їздити тими самими автобусами з білими людьми. Міжрасовий шлюб був під забороною. Чорношкірі люди не мали права володіти землею на територіях, призначених лише для білих.

1976 року студенти вищої школи в Південній Африці почали протестувати проти впровадження африканської мови як офіційної. Це почалося в Совето, а далі поширилося і в інших містах. Тисячі людей постраждали або були вбиті під час придушення протестів, які стали головним рухом проти апартеїду. Архієпископ Десмонд Туту й інші засудили закон про вивчення африканської мови, посилаючись на те, що він примушує дітей вчити мову гнобителів. Жертва, яку понесли молоді студенти під час цих протестів, справді розпачлива. Поліція відкрила вогонь по учнях, і 12-річного хлопчика Гектора Пітерсона було вбито. Фото Гектора, яке ніс Мбуіса Макхундо, і сльози його сестри Антуанетти змінили Південну Африку та шокували весь світ.

За день до фестивалю Благословення я відвідала меморіальний пам’ятник Гектору Пітерсону в Совето, щоби висловити пошану і помолитися за жертв апартеїду й усіх расових дискримінацій. Я молилася Богу і просила звільнити чорну расу від історичного болю расової дискримінації, звільнити всіх студентів, яких було вбито і позбавлено надії та мрій, а також благала, щоби Бог благословив Південну Африку та Африку. Мене найбільше зворушило те, що я побачила Антуанетту разом із 400 молодими людьми з Південної Африки, які зібралися на запрошення пророка Радебе. Вони були зі мною біля меморіалу Гектору Пітерсону. Молоді люди затанцювали і заспівали чудову пісню надії. Я відчула, що ця молодь — то мої діти.

Подія, що відбулася в червні 2019 року, стала поворотним моментом, завдяки якому пророк Радебе підготував церемонію Благословення для 100 000 пар, яку було проведено в грудні в Південній Африці.

Архієпископ Йоганнес Нданґа — голова Апостольської християнської ради Зімбабве, яка є найбільшою в цій державі, з тисячами дочірніх церков і мільйонами послідовників. Доктор Юн визнав архієпископа Нданґа як третього праведника, на якого вказав Батько Мун у його сні.

Стосунки архієпископа Нданґа з нашим рухом почалися тоді, коли він приїхав до Кенії, щоб виступити з привітанням на міжконфесійній церемонії Благословення. Поки він виголошував промову, Небеса відкрилися й архієпископ почув: «Не обмежуйся лише привітанням, отримай також Благословення!». Йоганнес Нданґа поспішив одержати Благословення і з радістю приїхав взяти участь у фестивалі «Мир починається з мене», що проходив 2017 року в «Медісон-сквер- гарден». Архієпископ Нданґа сказав: «Я визнав Істинну Мати Єдинородною Божою Донькою завдяки одкровенню Небес. Я вдячний за те, що зміг отримати Благословення, і зараз поширюю благу новину про Істинних Батьків, куди б не поїхав. Сподіваюся, що ідеал миру Істинних Батьків буде втілено».

Напередодні фестивалю в «Медісон-сквер-гарден» я запросила трьох «золотих ключів» — релігійних лідерів повечеряти зі мною в нашому маєтку «Іст-Гарден». Тоді архієпископ Нданґа сказав: «Ви — Істинна Мати, на яку людство так чекало і за якою сумувало». Наступного дня він поділився цими думками з іншими релігійними лідерами: «Істинна Мати — це наша Істинна Мати. Я — її благословенна дитина». Надихнувшись перебуванням у США, архієпископ Нданґа після повернення до Зімбабве разом із лідерами Федерації сімей за мир та єдність мобілізував 300 єпископів із Апостольської християнської ради, і для них провели спеціальний семінар із Викладу Божого Принципу та Благословення. За підтримки уряду Зімбабве кожен з єпископів дав освіту та благословив 210 пар. Загалом понад 60 000 пар отримали Благословення.

11 листопада 2017 року архієпископ Нданґа звернувся з привітанням до 80 000 людей, які зібралися на стадіоні чемпіонату світу «Сангнам» у Сеулі, щоб взяти участь у мітингу надії на підтримку мирного об’єднання Корейського півострова. Коли він уже зібрався повертатися додому, то отримав новини, що в Зімбабве відбувся політичний переворот і зміна уряду. Політичні потрясіння були серйозними: почалися заворушення на вулицях міст по всій країні. Архієпископ Нданґа занепокоївся цією ситуацією. Прибувши до Хараре, він побачив, що декількох міністрів було затримано й ув’язнено. Однак сталося так, що його приїзду ніхто не помітив. Він швидко вийшов з аеропорту і безпечно дістався додому. Серед заворушень, що охопили країну, його життя як видатного християнського лідера однозначно було під загрозою. Він промовив: «Це все диво Істинної Матері». Адже був переконаний, що це я захистила його від небезпеки.

У 2018 році я призначила архієпископа Нданґу спеціальним посланцем Чонільґук у Зімбабве. Він рішуче відповів: «Я стану слухняним сином, який свідкуватиме всьому Зімбабве і Африці про Істинну Матір як Єдинородну Божу Доньку».

Усі люди — Божі діти. Бог не відрізняє нас за кольором шкіри. Істинні Батьки благословили Африку як Небесну Африку і молилися за її звільнення від минулих страждань. Ми почали писати нову історію, у якій африканські сім’ї народилися згори як Істинні Сім’ї завдяки Благословенню. Це заклало підвалини змін, які піднімуть Африку до рівня сяючого континенту, який несе надію всьому людству.