Skip to main content

Справжній компас у житті

1960 року, за кілька днів після нашої церемонії Святого Одруження, мені наснився сон. Я йшла з дітьми по темній нерівній стежці вздовж крутої скелі. У мене був клунок на голові, когось із дітей я несла на спині, інших тримала за руку. Я могла зірватися зі скелі в бездонну прірву, але побачила світло і вибралася на широку рівну дорогу.

На своєму життєвому шляху я піднімаю кожну низину та знижую кожну гору і пагорб. Із дня нашого Святого Одруження ми з чоловіком подорожували світом заради того, щоб усі люди отримали Боже спасіння. Ми переїжджали від країни до країни так швидко, що я не встигала навіть роззутися. Торуючи шлях Істинних Батьків, ми не вагалися ні миті. Ми пережили справді нестерпні переслідування. Нас зневажали не тільки політичні режими, а й віруючі люди. Не озираючись, ми терпляче і наполегливо ділилися Божим словом і Божим благословенням. Завдяки цьому нині з кожним днем зростає кількість людей у різних країнах, які вірять і йдуть за мною як за Істинною Матір’ю.

Ісус сказав, що Бог — його Батько. Ісуса називають «Єдинородним Сином» (Івана 3:16). Єдинородний Син — це плід найглибшої любові Батька Небесного. Прийдешній Господь — наречений, і він прийшов прийняти Єдинородну Доньку як свою наречену. Вони повинні зустрітися та одружитися. Це і є шлюбна вечеря Агнця, про яку є пророцтво в останній книзі Біблії. Вони мають створити сім’ю. Небесний Батько завжди сподівався на те, що Його Єдинородний Син і Єдинородна Донька створять істинну сім’ю.

Щоб бути істинними людьми в цьому світі та насолоджуватися вічним життям у наступному, нам необхідно зустріти Істинних Батьків. Ми повинні зустріти їх, навіть якщо для цього потрібно буде пройти шляхом смерті. Навіть якщо ми втратимо всю історію та власних нащадків, щойно ми зустрінемо Істинних Батьків, ми повернемо собі минуле і майбутнє. Ми станемо істинною родиною Істинних Батьків. Істинні Батьки є втіленням вічного слова. Відродження через Боже слово — це Його найбільший дар. Ми самі можемо стати істинними батьками, вдосконалюючи себе через любов.

Ісус сказав: «Я — дорога, правда і життя». Мій чоловік додав ще одне слово — «любов». Без любові ми нічого не зробимо. Нам потрібно додати до цього біблійного тексту любов та закарбувати його в пам’яті: «Я — дорога, правда, життя і любов. Ніхто не приходить до Отця, як тільки через мене».

Кожен із нас потребує цієї любові. Кожному з майже восьми мільярдів людей у світі потрібно зустріти Істинних Батьків на землі. Це мета Благословення шлюбу. Той факт, що Істинні Батьки з нами — це страшна, але радісна істина. Щастя — це коли люди, які втратили батьків, знову віднаходять їх. Немає нічого радіснішого за це.

Як Істинна Мати, Єдинородна Донька і Мати Всесвіту я завершила всі провіденційні справи та відкрила нову епоху. Тепер нам потрібно закарбувати цю істину в наших душах і діяти згідно з волею Небес. Під керівництвом Матері миру, Єдинородної Доньки, ми отримаємо печатку Істинних Батьків і досягнемо гармонії в житті.