Skip to main content

Шлях взаємного процвітання

У лісових хащах є вузька доріжка, вона така вузенька, що по ній може пройти лише одна людина. Той, хто торує таку стежку, проливає піт і ранить свої руки, зрізаючи гілки. Однак ті, хто йде слідом, завдяки цій людині можуть прогулюватися з комфортом. Ми маємо бути щиро вдячними за наполегливу працю цьому першопрохідцеві, і намагатися зробити стежину ще ширшою і рівнішою.

Однак поміж людей прокласти таку доріжку значно важче, ніж серед лісу. На відміну від дерев, які піддаються сокирі, люди мають власну волю. Коли щось іде проти їхньої волі, вони закривають свої серця. Я пролила немало поту і сліз, намагаючись відкрити серця людей і об’єднати їх в одну сім’ю. Я стала тим першопрохідцем на шляху, якого доти не пройшла жодна жінка, і піклувалася про народи світу, буваючи в найнебезпечніших місцях. Заради спасіння людини та побудови миру у світі в ситуаціях, в яких хтось інший вже би відступив, я мовчки продовжувала дарувати істинну любов. Моє прощення й обійми зворушували ворогів до сліз.

Зараз у провидінні настала весна. Весна — це найнапруженіша пора для фермерів. Вони мають зробити все необхідне, щоби восени зібрати щедрий урожай. Цієї провіденційної весни нам потрібно побудувати первісний світ, який Бог планував втілити на самому початку. Отримавши Благословення на шлюб, ми можемо поділитися ним зі своєю сім’єю та родом. Тоді, працюючи разом, як справжні месії, ми зможемо трансформувати нашу країну. Таким є наказ Небес.

Як би складно не було, ми повинні завершити провидіння і відкрити істину. Виконавши наш обов’язок — слідувати за Богом, — як соняшники, що тягнуться до сонця, ми неодмінно втілимо мрію Небесного Батька та надію людства. Питання лише в тому, чи зможемо ми цього досягнути, поки я на землі. Варто нам це зробити, ми з гордістю постанемо перед нашими нащадками й усіма майбутніми поколіннями. Ніколи ще не було такої нагоди. Незалежно від того, молоді ви чи старі, ви живете в одну епоху з Єдинородною Донькою. Це ваш золотий вік. Будьте вдячними і не втратьте цей час.

Ми не можемо залишити світ у незнанні про прихід Істинних Батьків, про Благословення та благодать Божу. Ми повинні спрямовувати всіх людей служити Небесам. Ті, хто живе в Царстві Небесному на землі, зможуть перейти в Царство Небесне і на Небесах. У нас є одна мета і один шлях, завдяки якому ми можемо стати гідними синами та дочками Бога. Ми маємо прожити життя так, щоб, обійнявши нас, Бог міг сказати: «Молодець, моя дочко! Молодець, сину мій!». У наших душах ми повинні усвідомити, що наш час — це золотий вік.

Провідна життєва філософія Істинних Батьків — «жити заради інших». Де б я не була, я живу заради інших. Я завжди намагаюся любити людей більше, ніж їхні батьки чи брати і сестри. Люди схильні залишати найкраще для себе, віддаючи іншим щось менш цінне, навіть у стосунках із власними батьками. Якщо ви прагнете лише до особистої користі, ланцюги залежності та жадібності зв’яжуть вас. Коли ж ви живете заради інших, ставлячи завжди їх перед собою, — ви на шляху до вічної свободи і благословення.

Коли я бачу людей, які потребують допомоги, я даю їм все, що в мене є. Світ, в якому кожен віддає іншим найкраще — це світ радості. Це моя життєва філософія. Ті, хто живе заради себе, швидко впираються у стелю. Необхідно, щоб ваше життя було наповнене любов’ю та щедрістю.

Багато людей вважають, що Батько і Мати Муни — багатії. Насправді ж ми ніколи не володіли будинком, машиною чи будь-чим. Я впевнена, що ніхто не був таким заощадливим, як ми з чоловіком. Адже як ми могли ситно їсти і спокійно спати, знаючи, що місіонери вночі працюють на Батьківщині та за кордоном? Ми завжди наказуємо, щоб усі пожертви членів церкви було використано для бідних, зокрема на будівництво шкіл та інші проєкти.

Ми заснували підприємства у всьому світі — риболовні, верстатобудівні, фармацевтичні, а також газети, готелі тощо. Тільки в Африці наші члени церкви побудували школи в Сенегалі, Мозамбіку та Замбії; школу для людей з обмеженими можливостями в Лагосі та Нігерії; дитячий будинок у місті Натітінгу, що в Республіці Бенін. Також вони відкрили клініки в Котону (Республіка Бенін) та штаті Крос-Рівер у Нігерії; фабрику ковбасних виробів у Лусаці, що у Замбії; франшизу гамбургерів у Кот-д’Івуарі; сільськогосподарську школу та харчовий завод у Демократичній Республіці Конго та ферму в Лусаці, що у Замбії. Ми ніколи не зосереджувалися на отриманні прибутку. Значні внески наш рух робив для того, аби принести користь приймаючим країнам, створити робочі місця та покращити суспільство. Ми витримали голод, бо знали, що є люди, які голодніші за нас. Ми не повинні бути в боргу перед Небесами. Ті, хто крокує шляхом провидіння і прагне матеріальних речей, порушують небесний закон і приносять горе своїм батькам.

Життя — це марафон, і ми не знаємо, коли він закінчиться. Справді успішне життя не залежить від грошей, посади чи авторитету; воно живиться істинною любов’ю. Істинна любов — це мати, яка годує грудьми, тоді як сама голодує. Це найбільша любов з-поміж усіх. Любов — це те, чому ми тут; те, як ми повинні жити, і те, куди ми йдемо. Незалежно від труднощів, з якими ми стикаємось, відповідь очевидна — практикувати абсолютну віру, цілковиту любов і слухняність.

Якщо ви замислитеся про Божий Шімджон, то зрозумієте, що ваші труднощі і страждання — це ніщо, якщо порівнювати з Його стражданнями. Ми повинні покаятися перед Богом. Бо ніхто не з’явився на світ сам по собі. Наше життя — це дар Божий. Він воліє, щоб воно було прекрасним і гідним. Якщо ми віримо в душі, що ми тут задля своїх дітей та сім’ї, задля свого чоловіка чи дружини, а також задля всього людства та цілого світу, ми неодмінно знайдемо щастя.

У всьому цьому ваша душа є найближчим учителем. У часи труднощів та непорозумінь зверніться до неї. Небесний Батько, який вас любить, перебуває глибоко у вашій душі. Ви створені для того, щоб чути істинний голос Бога. Нам усім потрібно вдосконалювати свою здатність чути істинний голос Небесного Батька та Небесної Матері у своїх душах. Ваша душа — ваш вічний опікун, а щира молитва — єдиний шлях до Бога. Завдяки такій істинній молитві ви отримаєте благодать Бога та Істинних Батьків навіть у найбільш знедоленому та важкому місці. Ця благодать своєю рукою допомагає нам іти вільним і щасливим шляхом до Царства Небесного.