Skip to main content

Найважливіше вчення

Протягом життя нас вчать багатьох речей. Учителі старанно навчають нас; батьки також виховують навіть під час їжі. Ми вивчаємо науки, які пояснюють порядок і логіку речей, і здобуваємо практичні навички, що допомагають нам оминути бідність. Старші колеги на роботі показують нам правильне ставлення, щоб ми були в курсі справ. Усі ці настанови відіграють важливу роль і роблять нас просвітленішими й мудрішими. Знання та мудрість є дорогоцінними, і нам потрібно безперервно їх здобувати. Та яке з усіх учень є найважливішим?

Найвагоміше — релігійне вчення. У корейській мові слово «релігія» звучить чон-ґьо (종교) й утворюється з китайських ієрогліфів чон (종 - 宗), що означає «фундаментальний», та ґьо (교 - 敎) — «вчення». Доктрини релігійних засновників, зокрема Конфуція, Будди, Ісуса і пророка Мухаммеда, були рушійними силами, що формували цивілізації та стояли на сторожі людського сумління впродовж століть. Релігія необхідна для викорінення гріха та створення ідеального світу, якого прагнуть і Бог, і людство. Відповідно, релігія має стати нашою супутницею життя.

ралі Надії за Небесну єдину Корею, Всесвітній центр миру, HJ Чонвон.jpg
28 жовтня 2018 року: ралі Надії за Небесну єдину Корею, Всесвітній центр миру, HJ Чонвон, Південна Корея

Егоїзм став звичним явищем у нашому світі. Ми насолоджуємося покращенням рівня життя, зумовленого розвитком технологій, але з кожним днем стаємо дедалі ізольованішими один від одного. Ми майже не несемо особистої відповідальності за свою країну, суспільство і навіть сім’ю. Зростання кількості розлучень доводить, що чоловіки і дружини більше не беруть відповідальності один за одного. Батьки не переймаються своїми дітьми, а ті своєю чергою полишають своїх батьків, керуючись власними егоцентричними прагненнями. Чи можете ви собі уявити біль, який відчуває Бог, дивлячись на людство, яке Він створив як Своїх дітей не для того, аби воно жило таким чином?

Сьогодні існує чимало релігій. Чого вони мають навчати? Насамперед вони повинні передавати істинні знання про Бога. Ідеться не просто про існування Бога як факт, а власне про наші стосунки з Богом. Істинна релігія навчає Божої природи, реальності Його любові, а також як жити, керуючись цією любовʼю.

Я роблю все можливе, щоби передати Божу істину — долаю сотні й тисячі кілометрів, перетинаю п’ять океанів та шість континентів. Куди б я не поїхала, я скрізь зустрічаю праведників, яких підготував Бог. Якими би складними не були обставини, Бог завжди шукає праведних людей. У Біблії Содом і Гоморра описано як місця розпусти й аморальності. Бог пообіцяв, що не знищить їх, якщо там знайдеться 50 праведників. Авраам домовився зменшити це число до 10. Зрештою, він не зміг знайти навіть одного, і внаслідок виверження вулкана ці міста охопило полумʼя. Ось чому я прошу членів нашої церкви шукати праведників, яких підготували Небеса. Мандруючи світом, в кожному місці я виявляю цих Божих праведників. Серед усіх рас і національностей я таки знаходжу праведників, що чекають на мене. 

2018 року я відвідала Південно-Африканську Республіку, яка пережила несамовиту агонію через расовий конфлікт. Раніше мені було складно потрапити туди, але цього разу країна вітала мене з розпростертими обіймами. Я провела там Африканський саміт та церемонію Благословення на шлюб. Понад тисячу представників майже 60-ти національностей взяли участь у саміті і прийняли мою пропозицію щодо врегулювання миру і підвищення рівня життя. Захід було присвячено сторіччю від дня народження Нельсона Мандели та вшануванню його спадщини. Учасники вітали промову найстаршого онука пана Мандели — Звелівеліле Мандли Мандели, члена парламенту Південно-Африканської Республіки, в якій він щиро свідчив про мене. «Так само, як мій дідусь, — казав він, — докторка Хан Хак Джа — це ікона миру нашого часу. Африка має продовжити діяльність президента Мандели з допомогою докторки Хан Хак Джа, яка подарувала нам нову надію та погляд через проєкт “Небесна Африка”».

Того дня через Єдинородну Доньку, яка є Істинною Матір’ю, понад 3000 пар близько 20-ти національностей отримали благодать Небесного Батька під час церемонії Благословення на шлюб, що дарує спасіння в наш час. Ісус сказав, що «останні будуть першими». Південно-Африканська Республіка, Зімбабве, Сенегал, Непал і багато інших країн пройшли болісним шляхом бідності та політичних потрясінь, проте нині вони яскраво сяють своєю вірою в Єдинородну Доньку. Люди шукають любов, що походить від Істинних Батьків. Ми прагнемо бути істинними синами й доньками, які успадкували істинні любов, життя і родовід. Я відкриваю всім ворота до істинного щастя та вічного життя.

Великий індійський поет Рабіндранат Таґор написав прекрасний вірш-похвалу Кореї. На ту пору Корея була прихованою від світу, потерпаючи від японського колоніального режиму. Та все-таки Таґор пророкував: «У золотий вік Азії Корея була однією з лампадок; зараз ця лампа чекає, щоб її знову запалили для освітлення Сходу». Лампадка, про яку він писав, — це новий вираз істини. Поет прорікав, що вона з’явиться в Кореї та осяє світ. Зараз, подорожуючи світом, я навчаю Божому Принципу, новому вираженню істини. Ґрунт розорано; усе, що тепер потрібно — це посіяти насіння і дати можливість йому глибоко вкоренитися. Це завдання, яке всі ми повинні прагнути виконати.