Skip to main content

Шлях до єдиного небесного світу

Коли це все відбулося, я зрозуміла, що навіть якби ціле небо було паперовим, а всі моря — чорнильними, їх би не вистачило на те, щоб описати цей шлях сліз. Подолавши фізичні обмеження, ми далі рухалися вперед, навіть ризикуючи життям. Це був переможний шлях, завдяки якому втілилися наші сподівання та бажання. Нарешті в історії провидіння настала довгоочікувана епоха Небесної країни та Небесного континенту.

У кожної країни та континенту — свій унікальний шлях відновлення. Перші сім країн завершували його впродовж семи років після Святого Вознесіння Істинного Батька у 2012 році. Бог відтворив ці сім країн як Небесні країни.
На підставі реальної перемоги семи Небесних країн та Небесного континенту ми наблизились до історичного дня, коли, сповнені рішучості, зможемо досягнути кінцевої мети нашої подорожі — єдиного небесного світу.

Сполучені Штати — християнська країна на веденому духом континенті. Я хочу розповісти про шлях становлення США як Небесної країни. Шляхи християнства та США переплетені. Римська імперія легалізувала християнство 313 року. З Італійського півострова християнство, пройшовши Європою, зміцніло на Британських островах. Однак протягом наступного тисячоліття Велика Британія не спромоглася практикувати вчення Ісуса «любити свого ближнього, як самого себе». Вона поставила монарха главою церкви і створила державну монополію на релігію. До XVII століття Велика Британія міцніла, та разом з тим почала гнобити багатьох щирих послідовників Ісуса. Боже провидіння більше не могло там розвиватися, тож рушило на Захід із пуританами, які мужньо перепливли неспокійний океан, шукаючи свободу віросповідання. Сполучені Штати, які ми бачимо сьогодні, зʼявилися завдяки тим жертовним християнам.

Ми з чоловіком провели багато десятиліть у Сполучених Штатах. Завдяки глибокому християнському корінню і вірі її народу в Бога, ця країна має провіденційне значення для Небес. Проте ми зіткнулися з багатьма важкими випробуваннями на нашому шляху. Я вже розповідала, що в липні 1984 року уряд США відправив Батька Муна до вʼязниці. Так само, як і десятиліттями раніше в Північній та Південній Кореї, це був випадок, коли комуністи та невідомі християни обʼєдналися навколо спільної мети — протистояти Божій діяльності через Істинних Батьків. На щастя, багато праведних американських християн та політичних лідерів, як лівих, так і правих, виступили проти увʼязнення Батька Муна. Деякі пастори на знак протесту створили за Білим домом імпровізовані тюремні камери. Тисячі християнських лідерів відвідали тижневий семінар «Братство спільних страждань» у Вашингтоні, округ Колумбія, і приєдналися до Міжнародного альянсу меншин та Коаліції за свободу віросповідання. Люди честі з американського уряду, засобів масової інформації та духовенства засуджували увʼязнення Батька Муна як кричущий напад на свободу віросповідання. 1987 року ці люди обʼєдналися в Американський конституційний комітет, а згодом — в Американську коаліцію свободи.

Протягом трьох років після звільнення Батька Муна з Данбері ми організовували поїздки 7000 представників духовенства до Кореї та Японії на розширену Міжконфесійну конференцію духовенства. Тисячі американських пасторів молилися біля Скелі сліз у Пусані, як десятиліттями раніше пророкував Батько Мун. 1996 року 5000 членів американського християнського духовенства взяли участь у наших семінарах з теми «Істинні сімейні цінності» та розпочали рух Благословення духовенства.

У листопаді 1997 року служителі всіх конфесій молилися на Благословенні 40 мільйонів пар на Роберт Ф. Кеннеді Меморіал Стедіум у Вашингтоні, округ Колумбія. На цьому підґрунті в 2000 році на кордоні Північної та Південної Кореї ми заснували Конференцію американського духовенства з лідерства (American Clergy Leadership Conference — ACLC). Наступного року ACLC організувала тур виступів з темою «Ми вистоїмо» пʼятдесятьма штатами, під час якого ми з чоловіком проголошували в церквах правду про Ісуса та Істинних Батьків. ACLC стала рушійною силою близькосхідної мирної ініціативи, яка в 2003 році поховала хрест образи між євреями, християнами і мусульманами та в Єрусалимі коронувала Ісуса як справжнього короля.

Завдяки цьому та нашій діяльності протягом наступного десятиліття на великій зустрічі ACLC у Лас-Вегасі 2015 року я вперше заявила: «Я прийшла як Єдинородна Донька Бога та людства. Тож давайте разом втілювавати Божу волю!». Священники вітали мої слова оваціями. «Чому ми досі не знали цієї істини?» — запитував дехто з них. «Чому цей очевидний факт ніколи не спадав нам на думку?» Я кинула виклик цим тисячам служителів: «21 століття — це епоха Істинних Батьків. Хто є обраним народом цього віку? Відповідь: ви! Ви — обрані люди 21 століття на чолі з Істинними Батьками».

Мати Мун з єпископом Ноелем Джонсом.jpg
Квітень 2019 року: Мати Мун з єпископом Ноелем Джонсом у церкві «Місто біженців», Лос-Анджелес, США

Відгукнувшись на цей заклик, Федерація сімей за мир та єдність і ACLC організували церемонії Благословення та мітинги надії «Мир починається з мене» для встановлення єдиного небесного світу в нью-йоркському «Медісон-сквер-гарден» у липні 2017 року, в «Нассау Колізей» на Лонг-Айленді в листопаді 2018 року, а також у Лос-Анджелесі і Лас-Вегасі у квітні та червні 2019 року. У Лос-Анджелесі, натхненний не лише ACLC, а й молоддю лос-анджелеської CARP, єпископ Ноель Джонс із церкви Місто біженців, колишній наставник президента США Барака Обами, засвідчив, що я — Мати миру.

«Докторку Хан Хак Джа спеціально послано для обʼєднання людства», — оголосив він перед пʼятитисячною аудиторією і запросив усі пари отримати Благословення шлюбу. Наприкінці мітингу церква «Місто біженців» підняла прапор нашої Федерації сімей.

За пів року, 31 жовтня 2019 року, в готелі «Лотте», що в Сеулі, близько 700 представників духовенства, зокрема і 40 американців та 400 корейців, взяли участь у відкритті Конференції корейського духовенства з лідерства (Korean Clergy Leadership Conference — KCLC ). 28 грудня 2019 року, на завершення мого 40-денного всесвітнього шляху відновлення Ханаану для заснування Чонільґук, духовенство з усього світу зібралося, щоби заснувати Всесвітню конференцію духовенства з лідерства (World Clergy Leadership Conference — WCLC). У пруденційному центрі в Ньюарку, що в штаті Нью-Джерсі, зібралося 25 тисяч учасників мітингу «Мир починається з мене»: до 400 американських церковнослужителів приєдналося понад 600 християнських служителів із 70 країн, зокрема 160 пасторів з Південної Кореї, а також видатні духовні лідери з Японії, Латинської Америки, Азії та Африки. З Європи прибули пастори із Всесвітньої ради церков — найбільшої у світі ради християн. Загалом 1000 християнських провідників обʼєдналися під прапором єдиного небесного світу на чолі з нашим Небесним Батьком.

Я глибоко вдячна Небесам за Всесвітню конференцію духовенства з лідерства. Обʼєднання християнства було частиною мого проголошення про те, що слід довести працю Істинного Батька до остаточного завершення, тож ця подія стала важливою віхою в цьому провидінні. На мітингу преподобна Пола Вайт, духовна радниця президента США Дональда Трампа, розповіла, в якому напрямку має рухатися США заради нашого Небесного Батька. Тоді виступили шестеро християнських лідерів як представники різних регіонів світу. Серед них Америку, зокрема, представляв архієпископ Джордж Август Столлінгс, Південну Корею — співголова KCLC преподобний Кім Су Ман й Африку — пророк Самуїл Радебе.

Всесвітня конференція духовенства з лідерства.jpg
28 грудня 2019 року: Всесвітня конференція духовенства з лідерства (WCLC), Мітинг надії, Ньюарк, Нью-Джерсі

«Тільки цьогоріч ми провели два Благословення в Південній Африці, — сказав пророк Радебе. — У червні під час національної церемонії Благословення, у якій взяли участь понад 60 000 людей, Істинна Мати вознесла молитву за звільнення молодих людей, які пожертвували своїм життям, борючись проти гноблення та несправедливості. Після цього 7 грудня на «ФНБ-стадіон» у Йоганнесбурзі ми провели континентальну церемонію Благословення для 200 000 людей та проголосили Небесну Африку. Нині Африка — це Африка в центрі з Богом».

Тоді єпископ Ноель Джонс засвідчив: «Істинна Мати відкрила особливий погляд не тільки американському духовенству, а й усім нам. Хто зможе втілити цей глибокий бачення?».

На цьому підґрунті я проголосила своє послання: «Християнам слід зосередити увагу не тільки на Другому пришесті Христа, а й на його нареченій, Єдинородній Доньці. Небеса обрали корейський народ у цей історичний час і породили не лише Батька Муна в 1920 році, а й послали 1943 року Матір Мун, Єдинородну Доньку. Ми повинні знати, що Благословення, яке сьогодні дарувала Єдинородна Донька, Істинна Мати — це довгоочікувана мрія людства і бажання нашого Небесного Батька впродовж шести тисяч років». Промовивши ці слова, я заплакала. Серця всіх присутніх відчули ці сльози.

Під час заходу багато представників духовенства кардинально змінили свої попередні уявлення про наш рух. Я вірю, що Небеса можуть прийняти навіть слова одного священника як представника всього християнства: «Завдяки цій події я усвідомив, що чутки про Церкву обʼєднання далекі від істини. Я зрозумів, що закривав очі та вуха перед істиною цієї групи, почувши що це “культ” чи “єретики”. Але ознайомившись із головною ідеєю Федерації сімей, я отримав потужне усвідомлення, що без небесного керівництва преподобний Мун Сон Мьон і докторка Хан Хак Джа не здійснили б такої неймовірної роботи».

Інші також ділилися схожими поглядами:
— Тепер мої релігійні уявлення змінилися; я відчуваю, наче став новонародженим християнин.
— Чому я виступав проти них? Я шкодую, що протистояв їм, не знаючи насправді, хто вони.
— Я зворушений. Я знаю, що Рух обʼєднання виконує доручення Бога, тож відтепер я буду щиро допомагати їм у їхній діяльності.
— Мене зворушили усвідомлення того, що докторка Хан Хак Джа — Єдинородна Донька, а також її обіцянка побудувати чистий Едемський сад за принципами Істинної Сімʼї.

Мій чоловік і я всім серцем любимо Америку та живемо заради її спасіння. Ця любов дозволила нам витримати роки критики та переслідувань, зокрема і дуже несправедливе увʼязнення Батька Муна, та зробити приношення всього цього заради Небесного Батька та людства.

Після Святого Вознесіння Істинного Батька в 2012 році я взяла на себе велике зобовʼязання. Бог направляв мене, коли я долала тяжкі обставини та болючі випробування. І ось я завершила семирічний шлях, спрямований на навернення країн в обійми Бога. Останній 40-денний шлях наприкінці 2019 року — це незвіданий шлях пустелею як на небі, так і на землі. Моя мета — заснувати Боже Царство Чонільґук у світовому Ханаані. Цей шлях відновлення історії було завершено на глобальному саміті Бачення 2020 у Кореї в лютому 2020 року. Він став маяком надії, який запалили напередодні глобальних перетворень.