Skip to main content

Матір миру в мусульманському світі

Коли 27 листопада 2019 року я приземлилася в аеропорту Ніамея (Нігер), мене зустріли посадовці за найвищим рівнем протоколу. Нам сказали, що президент і громадяни радіють з приводу мого приїзду, і це виявилося більше ніж правда. Мене неабияк вразило тепле прийняття з боку премʼєр-міністра Брігі Рафіні, керівника його апарату, кабінету міністрів та інших високих представників цієї мусульманської країни Центральної Африки.

Наша зустріч була довгоочікуваною. Адже премʼєр-міністр та десятеро міністрів кабміну мали прибути до Сеула ще в лютому на Всесвітній саміт 2019 року. Але невідкладні державні справи завадили премʼєру здійснити поїздку, тому він відправив міністерську делегацію. Чиновники, які прибули до Сеула, були зворушені до глибини душі. Повернувшись до Нігеру, вони подали докладний звіт про Всесвітній саміт 2019 та нашу діяльність. Премʼєр-міністр погодився відвідати Африканський саміт, який було заплановано на вересень 2019 року в Сан-Томе і Принсіпі.

Проте знову ж таки — цього разу через загрози безпеці внаслідок терористичних актів на півночі Нігеру — премʼєр-міністр не зміг взяти участь у саміті. Він через міністра з планування передав власноручно підписане звернення. У листі йшлося про його сильне бажання провести Африканський саміт та церемонію Благословення під керівництвом Істинної Матері.

Отже, після кількох невдалих спроб ми нарешті побачилися, і зустріч ця стала ще особливішою та радіснішою. В аеропорту мене зустрічали премʼєр-міністр і міністр закордонних справ, привітала почесна варта й провідна трупа традиційного танцю. Та найбільше мене вразила почесна варта і я тоді подумала: «Сини Нігеру такі галантні, моторні і патріотичні». Як Істинна Мати я відчувала, що хочу усиновити цих легенів із Нігеру.

Увечері, коли я прибула, Його Високоповажність Президент Махамаду Іссуфу любʼязно запросив мене на вітальний банкет президентського саміту. На банкеті було триста учасників, серед яких — діючі і колишні очільники держав, спікери парламентів, міністри та інші VIP-особи. Я радісно згадую, як президент Іссуфу називав мене тоді Матірʼю миру і висловлював свою щиру приязнь та повагу до Республіки Корея.


Десь за два роки до того, 18 січня 2018 року, я проголосила Небесну Африку під час свого виступу на першому континентальному Африканському саміті, що проходив у Дакарі (Сенегал). Завдяки цьому проголошенню Всесвітня федерація миру та інші організації із червня почали працювати над тим, аби забезпечити підтримку та участь африканських урядів у програмі «Проєкт Небесної Африки». Цей проєкт охоплює 10 програм, зокрема і Рух Благословення Істинної сімʼї, які зосереджені на встановленні миру та розвитку. Іноді нашій делегації потрібно було чекати до 10 днів, щоб зустрітися з главою держави. Оскільки перенесення зустрічей — доволі звична річ, наша делегація нерідко навіть пропускала прийоми їжі, перебуваючи в режимі постійного очікування.

Фестиваль оновлення та Благословення сім'ї у Ніамеї, Нігер.jpg
29 листопада 2019 року: Фестиваль оновлення та Благословення сім'ї у Ніамеї, Нігер

Завдяки щирій посвяті та енергійності наших посланців, 10 країн підписали меморандуми про взаєморозуміння та угоди про участь у «Проєкті Небесної Африки». Звичайно, Нігер входив до переліку цих країн. Ідеал єдиної сімʼї людства — це мрія Небесного Батька та бажання людей. Президент Нігеру дуже мудро підійшов до втілення цієї мети. Завдяки його активній підтримці та відданості 2019 року відбувся континентальний саміт Африки та Фестиваль оновлення сімʼї. Щоби провести ці події, ми йшли новим, незвіданим раніше шляхом. Це був справжній виклик і святе починання, яке вдалося реалізувати завдяки надзвичайній підтримці уряду, країни та континенту. Під час саміту я перед головними особами, які керують цим континентом, виголосила істину, якою наш Небесний Батько не міг поділитися протягом 6000 років. Проголошення того, що Благословення Небесного Батька настає, коли люди перебувають в єдності з Єдинородною Дочкою, прокотилося, як грім, не лише Нігером, а й усією Африкою.

Після відкриття пленарного засідання саміту ми з президентом Іссуфу підписали Ніамейську резолюцію в присутності 2000 лідерів, які зібралися там. На сцену вийшли офіційні представники 54 країн, а також чимало дійсних та колишніх глав держав. Президент Іссуфу підкреслив важливість саміту, який сприятиме розвитку Африки, своє захоплення з приводу зростання Кореї після Корейської війни та вдячність за спільне проведення цього масштабного заходу та мою особисту участь у ньому. Цю велику перемогу саміту я подарувала Небесам.

Я цілком усвідомлюю посвяту пророка Мухаммеда справі утвердження багатої релігійної традиції ісламу, і багатьох видатних мусульманських лідерів, яких мені доводилося зустрічати, вважаю своїми синами. Завдяки цій події глави держав та лідери ісламського світу поглянули на мене зовсім з іншого боку — як на Істинну Матір та Матір миру. Саміт став чудовою подією, унікальною в історії Руху обʼєднання.

Наступного дня після саміту в Нігері відбувся історичний Фестиваль оновлення та Благословення сім'ї. Оскільки це була перша церемонія Благословення, яку я проводила в мусульманській країні, я молилася ревніше, ніж будь-коли раніше. 
Зранку, перед Благословенням, президент поцікавився, чи добре я спала в новому домі — Нігері. Я радісно відповіла, що виспалася чудово завдяки теплому та привітному прийняттю. Після того, як ми коротко обговорили саміт, що пройшов напередодні, президентський ескорт провів мене до місця Благословення.

Дипломатичний протокол іноді називають «війною без зброї». Ось чому я називаю протокол Чонільґук «Небесним протоколом». Було заплановано, що під час Благословення з привітальним словом від імені уряду звернеться премʼєр-міністр. Отже, відповідно до протоколу, того дня я мала вийти на сцену для проведення Благословення разом із премʼєр-міністром. Однак голова Національних зборів зазначив, що як представник народу він повинен також вийти разом із нами.

Премʼєр- міністр погодився на це неочікуване прохання. Я вирішила оновити протокол, тож попросила премʼєр-міністра як представника уряду і голову Національних зборів, який представляв народ, стати по обидва боки від мене і разом вийти до місця, де мало відбутися Благословення. Це була особлива мить для мене, бо я відчула, якими близькими стали наші душі.

Місце проведення події заповнили пари, які вже знали, що таке Благословення, і прагнули його отримати. Красиві, одягнені в білий традиційний одяг, вони з гідністю та вдячністю брали участь у церемонії. Розвіявши попередні побоювання, мусульманські лідери врочисто пройшли священну церемонію Благословення. Серед присутніх було багато діючих та колишніх глав держав, спікерів парламентів, міністрів, парламентарів, релігійних лідерів та інших провідних очільників громадянського суспільства з усієї Африки.

Благословення розпочали з церемонії Святої води. Віддавши шану мусульманській релігійній чутливості, замість окроплення я занурила свої руки в миску зі святою водою й обережно торкнулася тильних сторін схрещених рук кожної представницької пари. Глядачі були зворушені: вони аплодували, й оплески не стихали, поки тривала церемонія.

Благословення шлюбу є всеохопним, воно виходить за межі рас, релігій та національностей. Завдяки небесним діям, узгодженим із місцевими традиціями, Небеса подарували Благословення в Нігері, а це наблизило створення єдиної родини людства на чолі з Небесним Батьком. Я пригадала, що 1991 року, коли моєму чоловікові повідомили, що мусульмани не сприймають звання «преподобний», він, не замислюючись, відповів: «Без проблем. Називайте мене Батьком Муном».
Вісімдесят відсотків території Нігеру займає пустеля. У такому суворому середовищі Небеса підготували Благословення для країни, зростивши праведних лідерів. Одним із тих праведників, що доклали найбільших зусиль до проведення саміту, був Касум Майга, депутат парламенту Нігеру. Він — найвідданіший серед синів — засвідчив, що в нього потекли сльози радості, коли я вийшла з літака, бо здійснилася його найзаповітніша мрія. Він першим подарував мені квіти на честь перемоги, яку здобула перша національна церемонія Благословення в мусульманській країні Африки. Після цієї події з усього світу почали надходити подяки та привітання: «Істинна Мати, Матір миру, обійняла іслам».

Фестиваль оновлення та Благословення сімʼї в Нігері став натхненою, навіть надзвичайною драмою. Коли заходи вже добігали кінця, доктор Юн, генеральний секретар нашої штаб-квартири Чонджонгун, від імені Чонільґук підписав меморандум про наміри розвитку Проєкту Небесної Африки з представниками Комісії Африканського Союзу, Економічним співтовариством країн Західної Африки (ЕCОWАS) та G5 регіону Сахель.

Завдяки цим подіям африканський континент і цілий світ докорінно змінилися; цей саміт запамʼятається надовго. Незважаючи на складні обставини, саміт обʼєднав усіх, хто був до нього причетним. Це створило передумови, й Небеса не могли не підтримати цихподій.

Я усвідомлюю, що мені вже майже 80 років, і я наближаються до межі тривалості життя на землі. Однак я як єдина Єдинородна Донька і Мати світу то хочу побувати скрізь, де на мене чекають. Небесний Батьку, я справді глибоко вдячна Вам за все.