Skip to main content

Майбутні Ісуси Навини і Калеви

Аби виховати майбутніх лідерів, 2015 року я заснувала організацію «Глобальна молодь вищої ліги» (GTGY — Global Top Gun Youth). Вона навчає натхненних молодих людей з усього світу, як, живучи заради інших, сприяти побудові миру та порятунку людства. Із біблійних постатей я часто ставлю у приклад студентам GTGY Ісуса Навина і Калева, які служили Мойсею в пустелі. Протягом усього свого життя Ісус Навин і Калев були вірними Небесам та привели обраний народ у Ханаан. Калев повністю об’єднався з Ісусом Навином і присвятив себе справі нації та її народу. Я виховую видатних юнаків та дівчат через GTGY, щоб вони стали схожими на Ісуса Навина і Калева та повели світ у Землю обітовану.

Близько 1500 років тому в Кореї династія Сілла виховувала своїх молодих лідерів за тренувальною програмою «Хваран-до», що в перекладі означає «квітуча молодь». Ці молоді лідери вирізнялися своєю відданістю королівству та рішучістю в подоланні перешкод. До хваран-до відбирали молодь з еліти і навчали її бойових мистецтв, медитації на природі і методів розв’язання конфліктів між соціальними класами. Вихованці славилися тим, що ніколи не відступали на війні й обирали почесну смерть замість полону.

Молоді люди, які керуватимуть у майбутньому, повинні зосереджено вчитися і вести життя щирої віри. Озброєні мудрістю і практичним досвідом, опираючись на шанобливе ставлення своїх батьків до Небес, вони здатні перевершити їх. Я цілеспрямовано скеровую майбутніх лідерів до створення Божого царства Чонільґук під назвою «Хьоджон-ранг» («шаноблива молодь»), сподіваючись, що вони перевершать стародавніх хваранів у своїй відданості Небесам.

У лютому 2017 року на асамблеї Міжнародного культурного фонду «Хьо Джон» в окрузі Ґапьон, що на схід від Сеула, ми урочисто відкрили наступника YFWP — Міжнародну асоціацію молоді та студентів за мир (IAYSP). Я попросила понад тисячу учасників стати «спецназом», який будуватиме Боже царство Чонільґук. І вони негайно взялися втілювати моє прохання.

У червні того ж року 12 000 молодих людей взяли участь у мітингу IAYSP «Молодь за мир» у столиці Таїланду, Бангкоці, де я благала їх «стати провідними діячами культури шанобливого шімджон та світлом світу».

Згодом, у вересні 2019 року, на африканському саміті та церемонії Благословення у Сан-Томе і Принсіпі 40 000 молодих людей зібралися на фестиваль молоді та студентів. Велика площа столиці з видом на прекрасне море була заповнена вщент. Того вечора культурний фонд «Хьо Джон» приймав IAYSP — Молодіжні звуки миру, що своїми виступами проголошують загальнолюдські цінності. Перша леді Сан-Томе і Принсіпі Нана Травоада та керівники кожного міністерства уряду брали участь у святкуванні з приводу відродження молоді їхньої країни. Це був найбільший молодіжний і студентський фестиваль на сьогодні.

Я не шкодувала зусиль на те, аби вселити молодим людям надію, та підбадьорювала словами: «Ви — надія Сан-Томе. Ви є чистою водою, завдяки якій ця держава може досягну Царства Небесного на землі, яке так хоче побачити наш Небесний Батько».

Протягом сотень років у французькій королівській сім’ї працювали елітні молоді солдати зі Швейцарії. Швейцарська гвардія в усьому світі славиться своєю гідністю, вірністю і безкорисливим служінням. А сьогодні саме швейцарська гвардія захищає Ватикан. 

Ми творимо майбутнє Божого царства Чонільґук, щоби втілити Божу мрію. Так само, як Ісус Навин і Калев, як швейцарська гвардія, IAYSP повинна з незламним духом служити найвищій небесній меті, ніколи не відступаючи перед труднощами. Члени IAYSP є вірними громадянами, синами та дочками Божого Царства. Вони є гордістю Істинних Батьків і захисниками волі Небес. Незалежно від складнощів, які виникнуть на їхньому шляху, така молодь упорається з ними і здобуде перемогу.

Якщо молоді люди всім тілом і душею присвятять себе Небесам, то, незважаючи на статус, вони неодмінно стануть шанобливими синами, дочками і патріотами, яких пам’ятатиме наш Небесний Батько, а також усі наступні покоління. Вони знатимуть, що короткочасний біль, який їм доведеться витерпіти, матиме вічну цінність.