Skip to main content

Перетворіть пристрасть на мету, а мету — на принципи

Під час подорожей Кореєю, та й усім світом, ми з чоловіком глибоко засмучувалися, коли бачили, як молоді люди, поховані в похмурій реальності, відмовилися від власних мрій і безцільно блукали. Нам доводилося спостерігати й за іншими, хто ставив собі зависокі цілі і не міг їх досягнути. Стурбована цими реаліями, 1993 року я поїхала в турне, аби звернутися до студентів із понад 40 корейських університетів. Це була довга і непроста подорож, під час якої я відвідала практично всі заклади вищої освіти Кореї. Було навіть декілька випадків, коли студенти різних релігійних чи ідеологічних переконань виступали проти мого приїзду і намагалися зупинити мене біля воріт. Але, подолавши це, зрештою, я виступила в усіх університетах.

На цій основі ми з чоловіком спільно з представниками зі 163 країн у липні 1994 року у Вашингтоні заснували Федерацію молоді за мир у всьому світі (YFWP — Youth Federation for World Peace). Молоді і старі, ідеалістичні й енергійні люди зібралися із наміром любити Бога, любити людей та любити свою країну. Кожен з учасників твердо вирішив створити істинну сім’ю та практикувати цінності добра у своєму житті.

Після інавгурації ми вирушили світом, щоб відкрити філії в 160 країнах менше ніж за рік. Палкі відгуки, які ми отримували, засвідчили натхнення молодих людей. Одним із визначних досягнень YFWP, що стало першим кроком до об’єднання Корейського півострова, була участь молоді з Північної та Південної Кореї в конференціях, де висвітлювали тему принципів миру. 

Основні ідеї та заходи YFWP нині розквітають завдяки таким організаціям, як Міжнародна асоціація молоді та студентів за мир (IAYSP — International Association of Youth and Students for Peace), яку було засновано нещодавно, Конференція лідерів молодого духовенства (YCLC — Young Christian Leadership Conference) і Молодіжне та юнацьке духівництво (YAYAM — Youth and Young Adult Ministry). Академія покоління миру (GPA — Generation Peace Academy) залучає молодь у рік між школою та університетом, як це роблять Сили спеціального призначення (STF — Special Task Force). Це волонтерські й освітні програми, що проводять у США, Європі та Океанії. Ці потоки впадають у CARP, який дедалі активніше об’єднує студентів та викладачів у студентських містечках. Основними цілями всіх цих програм є виховання зразкових, люблячих людей та сімей, які підкреслюватимуть чистоту любові та турботу про інших, що є виявом їхніх відносин із Богом.

Підтримувати розум і тіло здоровими, міцними та чистими — ось завдання на ціле життя, і найважливіше це робити в юнацькі роки. У молодості ми стоїмо на роздоріжжі. Тому надзвичайно важливо обрати саме свій шлях, який або стане дорогою задоволення егоїстичних бажань, або стежкою до великої мрії. Ступаючи на наступну сходинку свого життя, що слідує за дитинством, ми повинні стати прекрасними юнаками й дівчатами, готовими піти у світ із мужністю, яку породжують великі мрії.