Skip to main content

Земля смерті — це земля життя, а земля життя — це земля Небес

Я намагалася вийти за рамки своїх обмежень, щоб виконати обіцянку, яку дала Небесному Батькові, Істинному Батькові та нашим членам церкви в усьому світі — відновити сім небесних країн до початку проведення наших заходів у День заснування в лютому 2020 року. Зусилля семи років від вознесіння Істинного Батька наближалися до моменту кульмінації. Щоби все завершити, 40 днів — зі середини листопада до кінця року — я присвятила тому, аби пройти шлях відновлення Ханаану на небесах і на землі.

У різних куточках світу є люди, які знають мене як Матір людства, Матір миру, Матір світу. Отже, незважаючи на величезні виклики, моя рішучість заради нашого Небесного Батька, Небесного провидіння і всього людства — абсолютно непохитна. Вона опирається на обітницю, яку я дала, схиливши голову перед святим тілом Істинного Батька: «Я встановлю Чонільґук на землі».


40-денний шлях розпочався в Камбоджі. 19 листопада 2019 року на особисте запрошення премʼєр-міністра Хун Сена, яке я із задоволенням прийняла, я вилетіла у Пномпень. Азіатсько-тихоокеанський саміт став першою подією, яку уряд Камбоджі проводив спільно з неурядовою організацією. Він відбувся у Пномпені в офісі премʼєр-міністра, відомому під назвою Палац миру. На прийнятті перед початком саміту Хун Сен зібрав світових лідерів-учасників.

Премʼєр-міністр розповів про важливість Азіатсько-тихоокеанського саміту, необхідність гармонії та співпраці між країнами Азії та про зусилля, які він доклав до розвитку Камбоджі. У своєму виступі я наголосила на значущості цієї події. «Мета цього саміту, — сказала я, — донести те, що Бог — Творець, від якого ми віддалилися через гріхопадіння людини, є Небесним Батьком людства. Наше майбутнє сповнене надії, бо ми проводимо Азіатсько-тихоокеанський саміт під керівництвом Бога».
Учасники підтримали цілі саміту та схвалили новаторську ініціативу уряду Камбоджі і співпрацю з UPF. Премʼєр-міністр Хун Сен також схвалив мою ініціативу Азіатсько-тихоокеанського обʼєднання як шляху співпраці, який призведе до миру в Азії. Після нашої зустрічі він провів мене до головної зали, де розпочався захід.

У події взяли участь понад 800 представників із 46 країн, зокрема і декотрі глави держав. Я розповідала їм про нашу роль у сприянні здійсненню Небесного провидіння та про майбутню епоху тихоокеанської цивілізації — остаточного пункту поселення, згідно з провидінням. Я заявила, що тихоокеанська цивілізація стане єдиною з істинною любовʼю, яка вирізняється ставленням до Бога як до Небесного Батька. У присутності кількох нинішніх та колишніх глав держав і послів Його Високоповажність Хун Сен підтримав погляд регіонального миру, який ліг в основу ініціативи Азіатсько-тихоокеанського обʼєднання, яку я запропонувала.

пленарне засідання Азіатсько-тихоокеанського Саміту.jpg
19 листопада 2019 року: пленарне засідання Азіатсько-тихоокеанського Саміту, Палац миру в Пномпені, Камбоджа

Ісус сказав, що перші можуть стати останніми, а останні — першими. Свідченням цього стало те, що делегати, які хоч і перебували далеко від батьківщини Ісуса, таки підписали Пномпенську декларацію та активно підтримали погляди щодо Азіатсько-тихоокеанського обʼєднання. Так багато було зроблено для провидіння; здавалося, ніби тисяча років спресувалися в той один день. Я думала, що Небесний Батько та Істинний Батько, напевно, були дуже задоволені результатами саміту.

Наступного дня в престижному театрі «Кох Піч» у Пномпені ми зібрали Фестиваль молоді та сімʼї задля розбудови країни і миру. У ньому взяли участь понад 4 000 учасників: глави держав з усього світу, віцепремʼєр-міністр Бін Чхін, Головний секретар Міністерства внутрішніх справ Ім Нолла та багатьох урядовців. Коли я проводила церемонію Благословення, що стала кульмінацією Фестивалю молоді та сімʼї, я благословила цю державу як Небесну Камбоджу — країну, де може оселитися наш Небесний Батько.

Готуючись до цієї історичної події, я щиро молилася та присвячувала себе заради Камбоджі. Із 1975 по 1979 роки через хибну ідеологію пролилася кров багатьох невинних. Близько двох мільйонів людей заморили голодом до смерті через комунізм. Сьогодні, майже 40 років по тому, Небесний Батько послав Єдинородну Доньку і Матір миру в Камбоджу, щоби благословити цю землю як Небесну країну.

Небесне провидіння має багато вимірів. З людського погляду мій візит до Камбоджі, можливо, виглядав як поїздка до країни для проведення заходу. Однак провидіння Небес не таке одновимірне. Мені потрібно було звільнити як душі жертв, які були несправедливо замордовані, так і душі тих молодих людей, яких уряд змушував вбивати і поводитися зі своїми ближніми надзвичайно жорстоко.

Під час молитви благословення я спершу втішила Небесного Батька, серце котрого розривалося через масові вбивства в Камбоджі. Далі я звільнила душі тих, хто загинув унаслідок жорстокості. Через церемонію Благословення я благословила минуле, сьогодення та майбутнє Камбоджі, щоб її молодь могла почати підготовку до багатообіцяльного майбутнього.