Skip to main content

Шлях відродження та воскресіння

Ви сумуєте за морем? Чи не виникає у вашому повсякденному житті часом бажання помчати на пляж і стрибнути в блакитний океан? Море — це символ матері та образ материнства. Глибоке море схоже на материнське лоно. Саме там нам хочеться перебувати.

Коли люди стоять перед Ніагарським водоспадом, що в Північній Америці, або водоспадом Ігуасу, який розташований у Південній Америці, вони не можуть приховати свого подиву і трепету. Дехто замовкає, переповнений величчю видовища. Як виникли ці чудові водоспади? Водоспад — це єдність незліченних великих і малих потоків. За законом природи маленькі потічки перетікають у більші. Струмки і ріки починаються в різних місцях, але мають той самий пункт призначення — великий океан.

Потік, який перестає текти, просто гине. Так само релігії, які дотримуються лише власних доктрин і відмовляються об’єднуватися з іншими, вмирають духовно і врешті-решт зникають. Зараз має з’явитися релігійне вчення, яке пояснює первісну природу Бога.

Головна мета, з якою Бог створив нас, полягала в тому, щоб насолоджуватися разом із нами стосунками любові батьків і дітей. Ми — діти батьків, зрештою, наших Небесних Батьків. Однак первородний гріх відокремив нас від Бога — нашого Небесного Батька. Нам потрібно молитися і з’ясувати, що ж відбулося. Протягом 4000 біблійних років Бог ростив ізраїльський народ. Опираючись на основу — не чотирьохсот, а саме чотирьох тисяч років, — Він послав Свого першого Сина, Ісуса, про якого міг сказати: «Це мій Єдинородний Син». Однак сім’я Ісуса та ізраїльський народ не справилися зі своїм обов’язком. Не тільки його сім’я, а й навіть його учні відвернулися від нього; ніхто не був готовий пожертвувати своїм життям заради нього. Тільки злодій на хресті праворуч у свою передсмертну мить свідчив про Ісуса. Ніхто на землі, навіть християни, не розуміли трагічності історії Ісуса.

Ісус є Божим посередником, який прийшов як наш Істинний Батько, щоб відродити, воскресити і направити нас стати істинними Божими дітьми. Страждання людей тривають уже 2000 років з часу розпʼяття. Це наслідки того, що ті, до кого було послано Ісуса, не змогли послужити йому. Та хто постраждав найбільше? Наш Небесний Батько відчуває все, що ми переживаємо, в тисячу разів глибше, ніж ми. Коли страждають діти, страждання батьків дужчають.


Ісус обіцяв весілля Агнця під час свого другого пришестя. Шлюб поєднує двох — чоловіка і жінку — в одне ціле. Час настав. Християнська культурна сфера, яка чекає Єдинородного Сина, також повинна отримати і Єдинородну Доньку. Як Ісус навчав у притчі, Бог передав Свій виноградник новим орендарям. Ці нові орендарі мають віддавати власнику плоди у відповідну пору року. Вони — християни. До цих нових орендарів Бог послав Єдинородну Доньку.

З цією метою ще до часів Ісуса Бог вибрав корейців, що походять від народу донгі. Це був народ, який займався сільським господарством, шанував Небо і любив мир. 1603 року корейський дипломат привіз католицькі богословські твори з Китаю на Корейський півострів. Згодом корейці, які прийняли католицьку віру, зазнали жорстоких переслідувань. Пізніше, наприкінці 19 століття, корейський король і королева прийняли християнство, й воно процвітало в їхньому королівстві. Відтак 1920 року народився мій чоловік, Єдинородний Син, а 1943-го — я, Єдинородна Донька.

Боже провидіння дивовижне. 1945 року Корею було звільнено від японського режиму, але її відразу ж поділили на Північ та Південь, і Північна Корея стала комуністичною. На ту пору я була в Північній Кореї, але знову Небеса захистили мене. Знаючи, що під комуністичним режимом я не зможу рости в безпеці, Бог направив нас із мамою та бабусею втікати до Південної Кореї.

Коли 1950 року розпочалася Корейська війна, Південна Корея була абсолютно непідготовленою, щоб захищатися від нападу Північної Кореї. Однак Небеса захистили мене знову. Шістнадцять країн-членів ООН вступили у війну, і це було не що інше, як диво. Бо тоді Радянський Союз був членом Ради Безпеки ООН. Якби Радянський Союз наклав вето на резолюцію, 16 країн не змогли б узяти участь у Корейській війні. За іронією долі представник Радянського Союзу був відсутнім на засіданні Ради Безпеки ООН під час голосування. Саме завдяки цьому драматичному повороту долі війська ООН змогли прийти нам на допомогу.

Бог помазав мене та мого чоловіка як Істинних Батьків 1960 року. Відтоді ми плекаємо благословенні сім’ї всіх рас, націй та релігій. Зараз релігійні лідери в усіх куточках світу єдині з Істинними Батьками та проводять церемонії Благословення. На початку 2018 року на Африканському саміті в Сенегалі, мусульманській країні, я попросила Африку працювати разом зі мною для втілення волі Небес. Глави держав, вожді племен та релігійні лідери всіх конфесій висловили свою щиру підтримку. В Європі буддійські і християнські релігійні лідери приводять свої спільноти, щоб отримати Благословення. Мусульмани приєдналися до Єдинородної Дочки. Так само і християни у Сполучених Штатах.

Зараз ми наближаємося до кінцевого завдання, яке не можна відкладати. Я повинна відкрити епоху Чонільґук. Чонільґук — корейський термін, що позначає Боже мирне царство, в якому двоє стають одним цілим завдяки любові. Це нова епоха, в яку нам потрібно вдягнути новий одяг. Як громадянам Чонільґук нам потрібен одяг синівської шанобливості в нашій родині, патріотизму в нашій країні, святих у світі та божих синів і дочок на небі й на землі.


Моє завдання на землі — донести людям історичну правду, і я роблю це, не маючи й тіні сумніву чи вагань. На Міжнародному саміті Латинської Америки в серпні 2018 року, що проходив у Бразилії, я порівнювала сьогоднішнє християнство з незаплідненою яйцеклітиною, яка не дасть життя. Я сказала це багатьом лідерам конфесій та релігій, включно з католицьким кардиналом. Я чітко поясила, що сучасні релігії зможуть дати життя, тільки прийнявши Істинних Батьків, отримавши Благословення та поділившись ним. Ніхто не заперечив мені. Прийняття Істинних Батьків — найважливіша мета кожної релігії. Щоб виконати місію Єдинородної Дочки, Істинної Матері та Матері Всесвіту, я повинна відродити майже 8 мільярдів людей на землі як істинних Божих дітей.

Біблія каже: «Кожен, хто скаже слово проти Сина Людського, буде прощений, але кожен, хто скаже проти Святого Духа, не буде прощений». Коли дитина народжується від сімені батька в утробі матері, ми народжуємося від сімені Бога в лоні Матері Всесвіту. Ті, хто відмовляється від матері, не процвітатимуть ні тут, ні в наступному світі. Я — Істинна Мати, яка дарує нове життя. Моє серце завжди відкрите, і я прощаю не просто сім разів, а 70 разів по сім.