Skip to main content

Народження небесного світу

Протягом десятиліть я тримала одну фотографію біля свого серця. І коли я заплющую очі, вона відразу постає перед очима. На світлині — жінка з маленькою дівчинкою на спині, яка тримає прапор Кореї. Її було зроблено на ринку Анджу мого рідного міста. Обличчя жінки сповнене відчаю, і здається, ніби вона хоче вхопитися за когось і розповісти про свої складне становище.

Це фото моєї бабусі по материній лінії Чо Вон Мо, котра несе свою дочку — мою маму Хон Сун Е — на спині під час участі в Русі Першого березня за незалежність 1919 року. Мій дядько розповідав мені цю історію, коли ми розглядали це фото. На жаль, ми не взяли його зі собою, коли тікали з Півночі. Можливо, воно ще десь збереглося в моєму рідному місті.

І ще була дуже схожа фотографія бабусі Чо, яка махає прапором Кореї. Це фото було зроблено 15 серпня 1945 року, і на цій світлині вона несе на спині вже мене. Цього разу її обличчя сповнене радості, і вона готова обіймати всіх, кого зустріне.

Вирази її обличчя на обох фотографіях є протиставленням смутку втрати нації та радості її повернення. Так і наша скорбота за тим, що ми втратили Божий світ, незабаром перетвориться на радість з приводу його повернення.

З тієї миті, як я почала розуміти мову, моя бабуся, мамина мама, казала мені: «Бог — твій Батько». Її слова стали основою моєї віри. Вони вивели мене на шлях, яким я йду. Ми з чоловіком, Батьком Мун Сон Мьоном, усе своє життя прожили заради звільнення Божої Батьківщини. Нам немає чого соромитися або приховувати. Я ніколи не озиралася назад — ні ліворуч, ні праворуч; я завжди дивилася лише вперед. Я ніколи не залежала від обставин: удень чи вночі — я ніколи не перебувала без Небесного Батька. У Кремлі ми сказали керівникам, що вони повинні знести памʼятники Леніну і прийняти Бога. Ми також відкрито говорили в президентській резиденції в Північній Кореї. На цій основі президент Михайло Горбачов та голова Кім Ір Сен відкрили свої душі. Ми ніколи не вагалися на шляху до визволення Божої Батьківщини.

Щоразу, коли виникали кризи, Небесний Батько спрямовував нас стовпами вогню та хмар.

Церемонія Святого Сонхва Батька Муна.jpg
15 вересня 2012 року: Церемонія Святого Сонхва Батька Муна, який вознісся 3 вересня у віці 93 років. Близько 250 000 людей з усього світу зібралися, щоб віддати йому шану

Стоячи перед святим тілом Істинного Батька в 2012 році, я пообіцяла зі сльозами на очах: «До кінця своїх днів я обовʼязково засную Чонільґук на землі!». За кожної нагоди я повторюю ці слова. Після вознесіння Істинного Батька я рушила вперед, як той Дон Кіхот, поширювати наше вчення та обіймати світ. Я кожного дня жила з думкою про свою обіцянку Батькові Муну.

Мати Мун проголошує прихід Божого Царства Чонільґук.jpg
22 лютого 2013 року: Мати Мун проголошує прихід Божого Царства Чонільґук у Всесвітньому центрі миру, HJ Чонвон, Південна Корея
 
Республіка Корея не віддала шану Істинному Батькові під час його церемонії Сонхва. Ось чому я публічно зобовʼязалася відновити сім країн до 2020 року та заснувати Чонільґук як подарунок йому. Після цього звершення до Кореї повернулася провіденційна можливість. Заклик тихоокеанської культури хьоджьон віддавати знову і знову має пустити коріння і дати видимі плоди в цій країні. Ці двері будуть відчинені не завжди.

Напередодні Нового року (наприкінці 2018) члени церкви з усієї Кореї зібралися у Всесвітньому центрі миру Чоншім, щоби помолитися за встановлення епохи Обʼєднаної Небесної Кореї. Із вечора 2018 до ранкових годин нового 2019 року ми слізно просили Бога відновити корейську націю та звільнити Батьківщину нашого Небесного Батька.

Тієї зими та навесні я виступала на пʼятьох мітингах надії в Південній Кореї. У Сеулі взяло участь 100 000 людей. Ми популяризували обʼєднання Північної та Південної Кореї під гаслом «Успадкуйте небесну удачу, принесіть єдність країні».

Ми також провели мітинг на честь військ Організації Обʼєднаних Націй, які допомогли Кореї під час Корейської війни. У провінції Чунчон наш мітинг проходив під гаслом «100-річчя Руху Першого березня та Руху за мир між Кореєю та Японією». У провінції Кьонсан ми провели мітинг для лідерів міст та громад, а в регіоні Хонам темою мітингу обрали «Нове життя на чолі з Істинною Матірʼю та становлення епохи тихоокеанської цивілізації».

В окрузі Ганджін були села, які багато років не чули крику новонароджених. Схожа ситуація склалася і в багатьох сільськогосподарських районах Кореї, тому що молоді жінки переїхали до міст. Ми провели «Мітинг надії за народження дітей та Істинні Сімʼї в окрузі Ганджін» та церемонію Благословення в трьох селах. У всьому окрузі Ганджін панувала святкова атмосфера. Я надіслала святі одежі, які дуже цінувала, в подарунок зрілій парі, що була однією з представницьких пар під час церемонії Благословення. Пізніше вони подякували мені, бо в них народилися близнюки, після того як вони одягали цей одяг! Дивовижно, але три пари-учасниці цих церемоній Благословення народили близнюків. Крім того, наче впіймавши хвилю, корова місцевого фермера також народила телят-близнюків.

Голова округу надіслав відеозвернення, на якому він вклоняється на знак своєї подяки. Він сказав, що Корея переживає демографічний спад, бо надто мало укладають шлюбів та народжують дітей, тому кількість робочої сили скорочується. Він сказав, що церемонія Благословення Федерації сімей — це шлях справжнього патріотизму, адже тільки вона може врятувати країну.

Іноді я запитую себе: «Що принесе спасіння цьому світові для нашого Небесного Батька?». Не тільки в Кореї триває демографічний спад. Японія, Китай, Європа, Росія — в багатьох країнах і частинах світу народжуваність падає. Єдине розвʼязання цієї проблеми — нести радість через Благословення шлюбів у гармонії з Небесним Батьком. Благословення обдаровує нас миром зсередини, приносить його в наші сімʼї і громади, країни та світ, на небо і землю — Святу спільноту Небесних Батьків.

Сто років тому заради звільнення своєї Батьківщини моя бабуся підняла прапор Кореї, який вона до цього ховала біля грудей. Сьогодні, щоб звільнити батьківщину нашої глобальної родини, ми повинні підняти прапор Небесних Батьків, який ми ховали у своїх грудях. Так само, як і вона, ми повинні пристрасно жити заради Божого Царства Чонільґук.

Світанок нової історії стає дедалі яскравішим. Поява Єдинородної Доньки в провидінні відновлення подарувала людству нову надію. Ми завершуємо Небесне провидіння, несучи нашому глобальному селу послання Матері миру. Погляд 2020 привів нас на вершину гори. Тож нині усією душею привітаймо сонце, що сходить. Крокуймо разом у світлу, нову, багатонадійну епоху заснування Божого Царства Чонільґук.