Skip to main content

Нова епоха зосереджена на жіноцтві

Наприкінці травня 2016 року Організація Обʼєднаних Націй провела конференцію «Освіта глобальних громадян» у Кьонджу, що в Південній Кореї. Генеральний секретар ООН та понад 4000 представників неурядових організацій (НУО) зі 100 країн зібралися разом, щоб обговорити, як зробити світ яскравішим. Визнаючи масштаби діяльності, спрямованої на досягнення миру протягом багатьох років, Федерацію жінок за мир в усьому світі було запрошено до участі в дискусіях на цій конференції як одну з небагатьох неурядових організацій, які мають консультативний статус. Здавалося, що минуло лише кілька днів відтоді, як федерація жінок робила перші кроки, аби утвердитися у світі. У цей момент яскраво засяяв дух миру та служіння, який федерація жінок віддано практикувала у всьому світі.

Федерацію жінок було засновано 1991 року. У вересні того ж року близько 7 000 жінок, включно з дружиною премʼєр-міністра Японії, зібралися в Токіо на урочисте відкриття Федерації жінок за мир в Азії. Як засновниця я виступила перед присутніми з промовою «Рух істинної любові, що несе порятунок Азії та світові». Наступного року я виголосила її на стадіоні «Токіо Доум» перед 50 000 осіб — слухачами, яких зібрали лише за 15 днів після оголошення про подію. Коли я виступала, десь глибоко в моїй душі палала пристрасть, що тоді зворушила багато сердець.

У квітні 1992 року, 160 000 жінок із 70 країн світу зібралися в Сеулі. Чотири тисячі автобусів, що привозили цих людей до головного Олімпійського стадіону, створили затор у центрі міста. Величезна кількість жінок-лідерів зібралися, щоби проголосити епоху жінки. Того дня зародилася Федерація жінок за мир у всьому світі. Це не просто чергова жіноча організація, це дзеркало, що відображає нову епоху. Того дня моя промова стала дороговказом, який веде людей зі світу воєн, насильства і конфліктів в ідеальний світ єдиної сімʼї людства на чолі з гармонійними чоловіками й жінками, сповненими любові та миру.


Мати Мун вивчає свою промову.jpg
Мати Мун вивчає свою промову під час перельоту між країнами

Батько Мун через інтернет слухає виступ Матері Мун.jpg
Батько Мун через інтернет слухає виступ Матері Мун 

Після тієї події я упродовж декількох місяців подорожувала світом, аби заохотити жінок-лідерів започаткувати справжній жіночий рух, який завоює душі як чоловіків, так і жінок. Я радо зустрічалася з лідерами всіх верств суспільства, і ми успішно проводили жіночі конференції в усьому світі.

Дотепер ні чоловіки, ні жінки не розуміли справжньої цінності жінки. Як наслідок — чоловіки зверталися до жінок без належної поваги. Тому тепер, аби позбутися цього стереотипу, жінки борються за свої права, бо прагнуть звільнитися від застарілих обмежень. Здебільшого вони скаржилися на чоловіків і намагалися спрямувати свою енергію в політичні рухи, щоб мати змогу змінити закони. Дивлячись на ситуацію під іншим кутом, я заснувала Федерацію жінок за мир у всьому світі як рух, що пробуджує жінок до їхньої істинної цінності, допомагає піклуватися про чоловіків і розвиватися в партнерстві з ними.

Щоби стати тим чистим дзеркалом, що відображає цю епоху, кожна жінка насамперед має зберегти свою чистоту і цнотливість. Вона має знайти в собі незламну силу, здатну подолати власний егоцентризм. Жінка має стати істинною донькою, яка з шанобливістю служить батькам, та істинною дружиною, яка доповнює свого чоловіка через вірності і відданості. Ба більше, вона має стати істинною матірʼю, яка з любовʼю присвячує себе вихованню своїх синів і дочок. Жінка має створити сімʼю істинної любові, яка служитиме Богу. Бог возвеличує таких істинних жінок як лідерів на шляху побудови миру у світі.