Skip to main content

Проливний дощ, сльози радості

В Африці дощ вважають благословенням.
Дощ під час сьогоднішньої церемонії Благословення —
це сльози радості Небес.

Проливні дощі — поширене явище в Південній Африці. Однак ніхто не очікував, що дощитиме впродовж усього періоду мого перебування в Йоганнесбурзі в грудні 2019 року. Дощ лив годинами та днями. Перед прибуттям у мене майнула думка, що африканська континентальна церемонія Благословення буде надзвичайно складною. І ця думка стала пророчою.

Багато років ми планували провести континентальний саміт і церемонію Благословення в ПАР. На жаль, рівень Федерації сімей у Південній Африці не був достатнім для того, щоби спільно з урядом ПАР організувати саміт та Благословення. Однак 2018 роу ми нарешті налагодили звʼязки з народом та урядом ПАР під час спільного святкування сторіччя від дня народження Нельсона Мандели в Мвезо, а також саміту і церемонії Благословення в Кейптауні у 2018 році. На цій основі, завдяки ініціативам пророка Радебе та інших впливових релігійних лідерів, ми заклали підвалини для проведення саміту і Благословення на континентальному рівні.

Наші благословенні сімʼї і місіонери запросили до безпосередньої участі в подіях понад 100 000 пар. До того ж ми очікували, що мільйони громадян Африки та інших людей з сього світу візьмуть участь онлайн. І зусилля, спрямовані на мобілізацію людей, таки дали результат — ми отримали багато позитивних відгуків. Більшість учасників були з Йоганнесбурга, де розташований «ФНБ-стадіон», але були й такі, хто добирався кілька днів, щоби взяти участь у події. Загалом у церемонії взяли участь пари з 54 країн світу, найбільше осіб було з Мозамбіку, Замбії та Зімбабве. Державне телебачення, радіо Південної Африки та інші впливові ЗМІ з усієї Африки готувалися до прямого ефіру.

Однак пророк Радебе та господарі нервували, поглядаючи на небо. Упродовж восьми днів ішов дощ, і Йоганнесбург почало потроху затоплювати. У день Благословення почалася безперервна злива. Іноді вона ненадовго стихала, але потім знову дужчала. Підʼїзди до стадіону та дороги навколо нього були залиті водою; деякі райони затопило. Більшість представників уряду переконували нас перенести подію, бо не вірили, що люди прийдуть. Близько тридцяти відсотків орендованих автобусів скасували замовлення, розуміючи, що не зможуть дістатися до місць посадки пасажирів.
За день до церемонії пророк Радебе сказав мені, що ні вітер, ні дощ не відвернуть людей від участі в Благословенні.

Напередодні події, коли, мов дощ, полилися повідомлення про скасування автобусів, пророк Радебе та його команда перейшли в аварійний режим роботи і якимось чином замовили ще 500 автобусів. Пророк так наполегливо працював, бігаючи туди-сюди, щоб реалізувати те, чого,на його думку, прагнули люди — взяти участь у Благословенні. І коли день церемонії континентального Благословення настав, люди втілили своє велике бажання. Із 5-ої години ранку пари почали заходити на стадіон. Утворилися довгі черги, але всі терпляче чекали. Заходячи, учасники прямували на третій поверх, який мав захист від дощу.

Незважаючи на непогоду, святковий настрій охопив стадіон. Люди танцювали і співали, дякуючи за історичне Благословення, яке вони отримають від Єдинородної Божої Доньки. Панувала фестивальна атмосфера. Їхня посвята стала ще виразнішою, коли на прохання пророка Радебе учасники з третього рівня почали спускатися на перший поверх і виходити на поле. Навіть під плащами та парасольками більшість людей промокли вщент. Проте ніщо не могло зіпсувати їхнього настрою. Навіть після того, як усі зайняли місця на стільцях, учасники часто підхоплювались і починали танцювати, співати чи аплодувати. Посвята пророка Радебе та членів Церкви обʼявлення Божого була колосальною.


Прибувши на стадіон, я побачила наречених у смокінгах та весільних сукнях, які чекали Благословення. Коли мене помітили, то здійнявся галас. Я почула «Матір Мун! Матір Мун!», пролунали оплески. Я відчула, що хмари випускають зливи радості та благословення.

Однак несподівано трапилася ще одна прикра ситуація: коли я вже вийшла зі зеленої кімнати і от-от мала зайти в ліфт — вимкнулася електроенергія. Неймовірно, хоч музика і припинилася, учасники продовжували співати та аплодувати! Оминувши ліфт, я пішки пройшла три поверхи, щоб ні великі, ні малі перешкоди не стали на заваді проведення свята Благословення. Дійшовши до вхідного тунелю, я побачила пророка Радебе, який очікував мене, широко й привітно посміхаючись. Я дуже зраділа, побачивши його, і сказала: «Зробімо сьогодні все можливе!».

Він запросив мене вʼїхати на стадіон у машині з відкритим верхом. Ідея полягала в тому, щоб я обʼїхала поле стадіону і привітала учасників, перед тим як пройти до сцени. Через дощ ми дещо скоригували план, і закрили дах автомобіля. Попри це, коли ми виїжджали з тунелю на поле, натовп оглушливо вирував. Учасники вставали, махали руками, вигукуючи «Матір Мун», коли ми проїжджали повз почесну варту.

Після того як наш автомобіль проїхав кілька метрів полем, сталося диво. Сильний дощ раптово припинився. Натовп рушив до нижніх трибун без даху, щоби побачити мене, і відразу стало помітно, що стадіон переповнений. Мене знову охопило відчуття вдячності до нашого радісного Небесного Батька, який завжди працює за лаштунками. Відкривши дах автомобіля, ми з пророком Радебе почали махати руками, вітаючи захоплений натовп. Овації та вигуки глядачів справді вражали. Це було дивовижне видовище. Пророк Радебе поглянув на мене і з гордістю сказав: «Матір! Увесь стадіон заповнений».

церемонія Благословення шлюбу 200 000 осіб.jpg
7 грудня 2019 року: церемонія Благословення шлюбу 200 000 осіб, Йоганнесбург, Південно-Африканська Республіка

Я вийшла на сцену, щоби провести церемонію. Уперше в історії людства ми провели континентальну церемонію Благословення, а Африка стала першим континентом, який удостоївся такої честі. Сто шістдесят дві пари представляли 54 країни; серед них, зокрема, було 54 пари молодят, 54 раніше одружені пари і 54 пари релігійних, урядових діячів та вождів племен. На сцені розмістилося понад 100 представників, поміж яких були пʼять діючих глав держав та офіційні урядові делегації. Учасниками Благословення, окрім зазначених VIP-персон, були також шестеро колишніх глав держав, дванадцятеро спікерів парламенту, 140 парламентарів, 219 традиційних правителів, 127 релігійних лідерів та понад 80 представників засобів масової інформації з 30 країн.

Серед них був і король зулусів — найбільшого племені ПАР. Це племʼя славилося тим, що чинило опір завоюванню європейських сил. Зулу відіграє головну роль у формуванні самобутності та традицій сучасної Південної Африки. Тож така плеяда відомих пар і свідків на сцені додала вагомості церемонії Благословення.

Отже, я провела церемонію Святої води, від усієї душі благословляючи відроджений континент, Небесну Африку, континент надії та благословення. Пророк Радебе вийшов на сцену, щоби взяти чашу зі святою водою і допомогти мені. Нехтуючи дотриманням протоколу, що відповідає його посаді, пророк Радебе з радістю допомагав мені. Я відчула, що він і є тим шанобливим сином, який прагне допомогти матері.

Після церемонії Святої води відбулося проголошення та молитва Благословення. Цього благословенного дня я вилила свою душу Африці: «Надія численних пророків, королів і традиційних правителів цього континенту полягає в тому, щоб через служіння Небесному Батькові настав день сталого миру. Я щиро молюся, щоб Небеса благословили цей континент».

Поки я молилася, знову пішов дощ. Ми всі відчули, що це були не сльози скорботи, а Божі сльози радості. Згодом пророк Радебе сказав: «Дощ, який падав, немов водоспад у Південній Африці, під час Благословення, символізував сльози радості Небес. Дощ змив Божий біль, якого йому завдали нещастя в Африці». Мене також неабияк зворушили слова пророка Радебе, коли він звернувся з привітальним словом: «Сьогодні особливий день Благословення для африканського континенту. Ми всі щиро вітаємо Істинну Матір, Єдинородну Божу Доньку, яка обʼєднує всі раси та народи світу. Я вважаю, що нині починається нове майбутнє Південної, та й усієї Африки. Вона дійсно наша Істинна Мати».

Континентальна церемонія Благословення стала великим історичним тріумфом. Отже, 2019 рік завершився ідеально, відчинивши ворота в 2020-й! Коли ніхто не вірив, що ми зможемо відновити країну, ми заклали основу для створення небесної країни та небесного континенту. Ми стали першими на цьому незвіданому шляху — й здобули велику перемогу Небес на континентальному рівні. Це був справді чудовий день.