Skip to main content

Мамина рука заспокоює біль у животі

«Мамо, у мене живіть болить!».

Коли малюк скаржиться на біль у животі, мама, поклавши його собі на коліна, не кажучи ні слова розтирає животик. Її руки можуть бути вузлуватими і загрубілими, але вже за декілька хвилин дитина почувається краще. Може видатися, що це надто просто, але це практика, що ґрунтується на любові. Нехай і невиразно, але ми всі памʼятаємо теплий дотик матері. З таким самим доторком я прагну обійняти все людство як Мати Всесвіту та Мати миру. Із власного досвіду ми знаємо, що мама відразу реагує на плач своєї дитини і, не замислюючись, швидко біжить до неї. Адже любов і увага матері спрямовані лише на її дітей. Заради порятунку власної дитини мати без вагань пройде крізь вогонь.

Корейці часто моляться за «чонбок», що означає бути задоволеним життям, навіть не маючи достатку чи влади. Найважливіший аспект нашого щастя — здоровʼя. У нас є приказка: «Якщо ви втратили багатство, ви втратили трохи. Якщо ви втратили репутацію, ви втратили багато. Якщо ж ви втратите своє здоровʼя, ви втратите все». Серйозно замислившись над цими словами, я довго розмірковувала, чи існує секрет міцного здоровʼя. Адже нелегко прожити все своє життя без хвороб.

У дитинстві я зустрічала багатьох людей, які страждали від недоїдання, чиє життя було скалічене через травми чи хвороби. Коли мені виповнилося 16 років, я вступила до школи медсестер Святого Йосипа. Я відчула радість і гордість, бо знала, що знайшла саме те, що повинна робити. Однак узявши на себе місію Матері миру, я не мала іншого вибору, як відкласти це покликання. Подорожуючи світом, я бачила чимало хворих дітей, які могли би бути здоровими, якби свого часу про них краще піклувалися. Дехто втратив зір; комусь ампутували кінцівки внаслідок несвоєчасного лікування.

Глибоко в душі я відчуваю цей біль. Я хочу стати матірʼю, яка зможе обійняти всіх хворих — як фізично, так і духовно. Варто нам лише травмувати палець на нозі, як починає боліти все тіло. Як Мати єдиної родини на чолі з Богом, я відчуваю біль кожної людини, немов власний. Я також хворіла, перебуваючи в інших країнах, тож добре знаю, що означає бути іноземцем, який потребує медичної допомоги.

медичний центр «Хьоджон Магнолія».jpg
Міжнародний медичний центр «Хьоджон Магнолія», Чонвон, Південна Корея

Тому з великим задоволенням ми з Батьком Муном радо вирішили втілити мою мрію з часів відвідування школи медсестер. Ми заснували міжнародну лікарню в Кореї, де всі можуть отримати професійну духовну і фізичну допомогу та відчути дотик матері.

Коли ми хворіємо, ми всією душею прагнемо відчути теплий дотик матері. Однак наші мами не завжди поруч із нами. Щоб дати можливість відчути такий дотик матері тим, хто цього потребує, після отримання 1999 року дозволу на будівництво, 2003 року ми відкрили Міжнародний медичний центр Чонгшім, який нині має назву Міжнародний медичний центр «Хьоджон Магнолія». Цей медичний заклад несхожий на типову лікарню. Окрім того, що він надає високоякісні послуги зі стандартних методів лікування, ми приділяємо значну увагу істинному значенню здоровʼя. Здоровʼя — це не лише здорове тіло. У первозданної людини душа і тіло мають перебувати в гармонії.

Отже, медична наука обʼєднання ґрунтується на принципах істини і духу любові. Міжнародний медичний центр «Хьоджон Магнолія» є першим закладом, який розробив і запровадив цю нову модель. Лікарі та медсестри з різних країн піклуються про пацієнтів з материнським серцем в оточенні прекрасної природи, яка є даром Небес. Вони дають відповіді на питання, якими дотепер нехтували: «Чи справді віра в Бога зміцнює наше здоровʼя?». Насправді неважко на нього відповісти. Адже щоби зцілитися і бути здоровою людиною, важливо досягнути гармонії душі і тіла, а ваша віра — це саме те, що допоможе це зробити. Міжнародний медичний центр «Хьоджон Магнолія» не тільки використовує найсучасніші методи лікування, а й є першою повномасштабною лікарнею, яка інтегрує духовне зцілення у профілактику та лікування хвороб. За цим стоять мої молитви за фізичне і духовне спасіння всіх людей, щоб ніхто з них не залишився сиротою.

Необхідно дбати про своє здоровʼя тоді, коли ми здорові. Однак доволі часто ми ігноруємо цей простий факт. У напруженому ритмі нашого життя ми забуваємо піклуватися про свою душу та тіло. Бог благословив нас «бути плідними». Це означає мати духовне, психологічне та фізичне здоровʼя. Місія Міжнародного медичного центру «Хьоджон Магнолія» — дати людям можливість досягнути цієї радості.

Щороку команда Міжнародного медичного центру «Хьоджон Магнолія» разом із волонтерами з різних верств суспільства пропонує медичні послуги в Південно-Східній Азії та Африці. У цих країнах багато людей впадають у відчай через відсутність медичного лікування. Брак ліків іноді призводить до ампутації, сліпоти та навіть загибелі людей.

Ми з чоловіком заснували Глобальний медичний фонд «Хьоджон Магнолія» в надії полегшити частину цих страждань. Його мета — бути основою для здоровʼя людства й надавати весь спектр послуг: від добровільного медичного лікування в збіднілих районах до інформації щодо причин хвороби та способів досягнення істинного здоровʼя.